پاداش سرمربی بارسلونا به پدیده خستگی ناپذیر

پدری که در ۳۷ بازی بارسا در لالیگا حضور داشته، در بازی هفته ۳۸ برابر ایبار استراحت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پدری گونزالس هافبک جوان بارسلونا که تنها ۱۸ سال سن دارد، نوید یک هافبک درخشان را در آینده می‌دهد و عملکرد او در بازی هایی که حضور داشته، بسیار خوب و قابل توجه بوده است. او ژانویه ۲۰۲۰ از لاس پالماس به بارسا پیوست و از تابستان به جمع آبی اناری ها اضافه شد.

پدری علاوه بر اینکه در بارسلونا مورد اعتماد رونالد کومان قرار دارد، به تیم ملی اسپانیا هم دعوت شد و لوئیز انریکه نیز به او باور دارد.

او را با آندرس اینیستا مقایسه می کنند و بارسا پس از تنها یک سال از جذب او قصد دارد قرارداد او را تمدید کرده و دستمزدش را چند برابر کند.

نکته جالب در مورد پدری اینجاست که او با ۱۷ سال نخستین بازی خود برای بارسا در لالیگا را انجام داد و اکنون در ۱۸ سالگی در تمام ۳۷ بازی بارسا در لالیگای فصل جاری حضور داشته است. کمتر کسی تصور می کرد او در این سن اندک تبدیل به بازیکن فیکس ترکیب آبی اناری ها شود ولی همانطور که در پیش فصل توانست رونالد کومان سرمربی بارسا را شگفت زده کرده و تحت تاثیر قرار دهد، در طور فصل نیز بدون افت محسوس کار کرد.

سرمربی هلندی در نهایت تصمیم گرفت در آخرین بازی فصل بارسا برابر ایبار که یک بازی تشریفاتی است به پدری استراحت بدهد و او زودتر راهی تعطیلات در تنه ریف شهر زادگاهش  خواهد شد. او در انتظار فهرست نهایی اسپانیا برای یورو ۲۰۲۰ خواهد ماند و احتمالا دعوت نیز می شود. پدری بدون شک فصل بعد نیز یکی از مهره های تاثیر گذار بارسا خواهد بود.

تگ ها


پدری تیم ملی اسپانیا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال