پاداش عجیب که مسوت اوزیل از آرسنال گرفت!

مسوت اوزیل، ستاره آلمانی آرسنال در پایان ماه گذشته ۸ میلیون پوند پاداش وفاداری از آرسنال دریافت کرد....


به گزارش "ورزش سه"، مسوت اوزیل، ستاره ۳۱ ساله و آلمانی مدت هاست جایی در اندیشه های میکل آرتتا ندارد و از تاریخ هفتم مارچ و قبل از تعطیلی بازی های فصل قبل به علت شیوع ویروس کرونا، هنوز یک دقیقه هم در ترکیب توپچی ها بازی نکرده است. مسوت اوزیل با دریافت هفته ای ۳۵۰ هزار پوند دستمزد، یکی از گرانقیمت ترین بازیکنان لیگ جزیره محسوب می شود.

اما نشریه دیلی میل مدعی شد در قرارداد جدید مسوت اوزیل که در ژانویه ۲۰۱۸ امضا شد، طرفین توافق کرده اند در صورت ماندن مسوت اوزیل تا سپتامبر ۲۰۲۰ این بازیکن مبلغ هنگفت هشت میلیون یورو دستمزد دریافت کند. به نظر می رسد این یکی از دلایل عدم تمایل این هافبک آلمانی به جدایی از آرسنال در تابستان بوده و مسوت اوزیل در لندن باقی ماند تا به راحتی این رقم قابل توجه را دریافت کند.

این هافبک ۳۱ ساله که هنگام انتقال از رئال مادرید به مبلغ ۴۲.۵ میلیون پوند در سال ۲۰۱۳ گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ آرسنال لقب گرفت، هفته گذشته از لیست میکل آرتتا برای حضور در مرحله گروهی لیگ اروپا نیز کنار گذاشته شد. این در حالیست که به علت شیوع ویروس کرونا، باشگاه های بزرگ از جمله آرسنال مشکلات زیادی برای پرداخت دستمزد کارمندان و اعضای باشگاه خود دارند و بازیکنی بلا استفاده مانند مسوت اوزیل چنین دستمزد هنگفتی بدون بازده دریافت می کند.

تگ ها


فوتبال جهان مسوت اوزیل آرسنال فوتبال