پاداش فینال چمپیونزلیگ ;پای فِراری در میان است

دو فینالیست مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا برای انگیزه دادن به بازیکنان شان جهت فتح این بازی، پاداش قابل توجهی را به آنها وعده داده اند ......

دو فینالیست مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا برای انگیزه دادن به بازیکنان شان جهت فتح این بازی، پاداش قابل توجهی را به آنها وعده داده اند.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، پیروزی در مهمترین بازی دنیای فوتبال باشگاهی آنقدر ارزشمند هست  که هر یک از دو تیم آن برای انگیزه داده به بازیکنان شان جهت تحقق این هدف، به آب و آتش بزنند و این همان کاری است که سران دو باشگاه یوونتوس و رئال مادرید، دو فینالیست لیگ قهرمانان اروپای فصل جاری انجام داده اند.

به نوشته آس، باشگاه رئال مادرید به بازیکنان خود وعده داده است که در صورت کسب پیروزی در بازی امشب (شنبه) و کسب دوازدهمین قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، به هریک از آنها جایزه نقدی یک میلیون و پانصد هزار یورویی خواهد داد.

در همین حال باشگاه یوونتوس سعی کرده است که به شیوه خود بازیکنانش را برای کسب پیروزی در بازی امشب تهییج کند. قهرمان ایتالیا به بازیکنانش وعده داده است که در صورت کسب پیروزی در فینال امشب به هریک از بازیکنانش 350 هزار یورو جایزه نقدی خواهد داد که این رقم 50 هزار یورو بیشتر از پاداشی است که دو سال پیش برای فتح فینال برلین برابر بارسلونا وعده داده بود. این اما تنها جایزه ای نیست که بانوی پیر برای مردان آلگری در نظر گرفته است.

باشگاه یوونتوس علاوه بر این 350 هزار یورو، یک خودروی فراری هم به بازیکنانش ارائه خواهد کرد، خودرویی که شرکت تولید کننده آن یکی از دارایی های خانواده آنیلی، مالک باشگاه یوونتوس محسوب می شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال