پاداش قهرمانی اسپانیا در جام جهانی مشخص شد

بازیکنان تیم ملی اسپانیا تنها در صورتی پاداش دریافت خواهند کرد که حداقل بتوانند به یک چهارم نهایی صعود کنند ......

بازیکنان تیم ملی اسپانیا تنها در صورتی پاداش دریافت خواهند کرد که حداقل بتوانند به یک چهارم نهایی صعود کنند.

تیم ملی اسپانیا، یکی از حریفان تیم کشورمان در جام جهانی، روز گذشته وارد روسیه شد و در کمپ شهر کراسنودار مستقر گشت.

اسپپانیایی ها از مدعیان جدی قهرمانی محسوب می شوند و برای کسب دومین قهرمانی خود در جام جهانی می جنگند.

طبق گزارش مارکا، سرخیو راموس پس از مذاکره با روبیالس، رئیس جدید فدراسیون فوتبال اسپانیا در نهایت موفق شد مبلغ 825 هزار یورو ناخالص(بدون کسر مالیات)به عنوان پاداش هر بازیکن در صورت کسب عنوان قهرمانی را تثبیت کند. پیش از این او با رئیس قبلی مذاکراتی داشت و حتی رقمی هم توافق شده بود ولی سپس با تغییر رئیس، مقرر شد که مذاکراتی جدید صورت بگیرد و البته تنها تغییرات اندکی در توافق قبلی اعمال شده است.

اسپانیایی ها حتما باید تا یک چهارم نهایی صعود کنند تا حداقل پاداش برای شان در نظر گرفته شود. البته این جدای دریافتی هر بازیکن به خاطر حضور در اردوهای تیم ملی و نیز در بازی های پیش رو خواهد بود.

سال 2010 هر بازیکن اسپانیا به خاطر قهرمانی در جام جهانی، 600 هزار یورو پاداش دریافت کرده بود. اسپانیا اگر در جام جهانی 2014 قهرمان می شد، قرار بود به هر بازیکن 720 هزار یورو پرداخت شود.

بازیکنان تیم ملی آلمان نیز اگر عنوان قهرمانی خود را تکرار کنند، 350 هزار یورو دریافت خواهند کرد که یک رکورد در این کشور محسوب می شود.

همچنین در صورت قهرمانی برزیل، به هر بازیکن این تیم 800 هزار یورو پاداش تعلق خواهد گرفت

جالب است بدانید که فیفا به تیم قهرمان 33 میلیون یورو، به تیم نایب قهرمان، 25 میلیون یورو، به تیم های سوم و چهارم، 21 و 19 میلیون یورو، به تیم های حذف شده در یک چهارم نهایی، 15 میلیون یورو، به تیم های حذف شده در یک هشتم نهایی 11 میلیون یورو و به تیم هایی که در دور گروهی حذف شده اند، 8 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد.

تگ ها


جام جهانی 2018 اسپانیا فوتبال