پاداش قهرمانی یورو؛ انگلیس اول، ایتالیا آخر

تیم های حاضر در یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ هر کدام در صورت کسب عنوان قهرمانی، مبالغی متفاوت را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یورو ۲۰۲۰ به مراحل حذفی حساس خود رسیده است. امشب با جدال اسپانیا-سوئیس و ایتالیا-بلژیک دور یک چهارم نهایی شروع خواهد شد و فردا با دو بازی دیگر چهره تیم های نیمه نهایی نیز مشخص می شود.

از حالا نمی توان گفت که چه تیمی شانس قهرمانی است ولی خیلی ها معتقدند انگلیس مسیر بهتری تا رسیدن به فینال دارد و با توجه به اینکه ورزشگاه ومبلی محل برگزاری بازی نهایی خواهد بود، سه شیرها برای قهرمانی یک پله بالاتر از تیم های دیگر قرار دارند.

طبق گزارشی که امروز گاتزتا دلو اسپورت منتشر کرده، انگلیسی ها در صورت قهرمانی بیشترین پاداش را دریافت خواهند کرد. بر این اساس فدراسیون فوتبال این کشور متعهد شده تا ۵۴۰ هزار یورو به هر بازیکن پرداخت کند.

پس از انگلیس به بلژیک می رسیم که در صورت قهرمانی، هر بازیکن ۴۳۵ هزار یورو دریافت می کند و سپس اسپانیا که به هر بازیکن خود ۴۰۰ هزار یورو پاداش خواهد داد. در بین هشت تیم یک چهارم نهایی، ایتالیایی ها با ۲۵۰ هزار یورو پاداش در رده آخر قرار می گیرند.

آلمان که از دور رقابت ها حذف شده، به هر بازیکن خود در صورت قهرمانی ۴۰۰ هزار یورو پاداش می داد. این رقم برای پرتغال و فرانسه ۳۴۰ هزار یورو و برای هلند ۲۰۰ هزار یورو بود.

تگ ها


تیم ملی انگلیس تیم ملی اسپانیا تیم ملی ایتالیا یورو ۲۰۲۰