پاداش میلیونی PSG به نیمار با یک بند شگفت‌انگیز

بندهای متعددی در قرارداد نجومی نیمار با پی اس جی وجود دارد که یکی از آنها عجیب تر از همه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن در سال ۲۰۱۷ با پرداخت مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو برای فسخ قرارداد نیمار با بارسلونا، او را به خدمت گرفت. این مبلغ باعث شد که این بازیکن به گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ تبدیل شود، رکوردی که هنوز در اختیار او قرار دارد.

 روزنامه ال موندو به مبلغ اصلی کل این انتقال دسترسی پیدا کرده است. بر اساس گزارشی که در این روزنامه به چاپ رسیده، کل روند جذب این بازیکن ۴۸۹ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۱۱۷ یورو برای باشگاه پاریسی هزینه در بر داشته است. در قراردادی که در تاریخ سوم آگوست ۲۰۱۷ به امضا رسید، با پرداخت دستمزد سالانه ۴۳۳۳۴۴۰۰ یورو برای پنج فصل موافقت شد. در این قرارداد ذکر شد که اگر او برای ششمین فصل متوالی نیز در باشگاه حضور داشته باشد به عنوان پاداش این مبلغ به ۵۰۵۵۶۱۱۷ یورو خواهد رسید.

ال موندو بند جالب دیگری از قرارداد نیمار را نیز منتشر کرد. بندی عجیب که نیمار بر اساس آن نیز پاداش می گیرد. 

اگر ستاره برزیلی رفتاری مودبانه داشته باشد، دقیق و در دسترس باشد و نیز برای هواداران تبدیل به یک بازیکن دوست داشتنی شود نیز ۶۵۰۰۱۶۰ یورو از پی اس جی دریافت خواهد کرد. نیمار موظف است که قبل و بعد از هر بازی، به سمت هواداران رفته و به آنها سلام بدهد و تشکر کند!

نیمار همچنین باید از هرگونه اظهارنظر منفی در مورد هواداران، تاکتیک های سرمربی، فعالیت های باشگاه و کارکنانش خودداری کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال