پاداش وفاداری بارسلونا به نیمار در حالت تعلیق

بارسلونا ۲۶ میلیون یورو جایزه وفاداری نیمار را پرداخت نکرد. به گزارش مدال به نقل ازوبسایت نود، منبعی نزد ......

بارسلونا ۲۶ میلیون یورو جایزه وفاداری نیمار را پرداخت نکرد.

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، منبعی نزدیک به باشگاه بارسلونا اعلام کرده است با توجه به شرایط عجیب نیمار در خصوص انتقال احتمالی اش به پاریسن ژرمن، این باشگاه جایزه وفاداری او را پرداخت نخواهد کرد. پاریسی ها علاقه دارند تا با پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو بند فسخ قرارداد نیمار این بازیکن را به خدمت بگیرند و این بازیکن با سکوتی عجیب هیچ توضیحی نه به رسانه ها داده است و بارسلونا را نیز از تصمیمش مطلع نکرده است.

 این بازیکن در ماه های گذشته قراردادش با بارسلونا را تمدید کرده است. طبق بندی که در این قرارداد وجود دارد پدر و مدیر برنامه های این بازیکن  به دلیل وفادارای می بایست امروز ۲۶ میلیون یورو از باشگاه دریافت کند. بر اساس گزارش منبعی که نخواسته است نامش فاش شود از داخل باشگاه بارسلونا به خبرگزاری AFPاعلام کرده است:

۲۶ میلیون یورو پاداش وفاداری نیمار و مدیر برنامه هایش پرداخت نخواهد شد و باشگاه منتظر خواهد ماند تا در صورتیکه این بازیکن به کارش در بارسلونا ادامه دهد این پاداش را به او پرداخت کند.

با توجه به شایعات و صحبت های متعددی که در خصوص نیمار و انتقالش به پاریسن ژرمن به گوش می رسد اما این بازیکن به بارسلونا باز گشته است و به نظر می رسد در نخستین جلسات تمرینی بارسا در اسپانیا برای فصل جدید شرکت خواهد کرد.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior فوتبال