پاداش ویژه فدراسیون جهانی برای دو شطرنج‌باز ایرانی

دو شطرنج‌باز کشورمان که در مسابقات رده‌های سنی جهان به عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی دست یافتند، از پاداش ویژه فدراسیون جهانی برای مدال‌آوران این رقابت‌ها بهره‌مند خواهند شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، مسابقات شطرنج رده‌های سنی جهان که به صورت آنلاین و به میزبانی گرجستان در جریان بود، شامگاه سه‌شنبه با شناخت نفرات برتر در رده‌های سنی مختلف به پایان رسید.

در پایان این رقابت‌ها، تیم هفت نفره شطرنج ایران توسط سینا موحد در رده سنی ۱۰ سال و امیررضا پورآقابالا در رده سنی زیر ۱۶ سال به ترتیب صاحب یک مدال طلا و یک مدال نقره شد.

این دو شطرنج‌باز کشورمان به واسطه قرار گرفتن در جمع سه نفر برتر رده‌های سنی خود، از جایزه ویژه فدراسیون جهانی برای حضور در یک رویداد جهانی و تمرین با یک استاد بزرگ بهره‌مند شدند.

فدراسیون جهانی این‌گونه مقرر کرده بود که نفرات اول تا سوم هر یک از رده‌های سنی این دوره از مسابقات، دعوتنامه حضور در یک رویداد جهانی را کسب کند.

همچنین تمریناتی در نظر گرفته شده که مدال‌آوران این دوره از مسابقات، یک دوره تمرینی ۵ تا ۱۰ ساعته به صورت آنلاین با یکی از استاد بزرگان جهان داشته باشند.

هزینه حضور در مسابقات و تمرین با استاد بزرگ و همچنین هماهنگی‌های لازم برای انجام آن توسط فیده صورت خواهد گرفت.
 

بیشتر بخوانید:
تیم شطرنج نوجوانان ایران به عنوان سوم جهان دست یافت‌

عنوان سومی ایران در مسابقات شطرنج نوجوانان جهان

 

 

تگ ها


فدراسیون شطرنج فدراسیون جهانی شطرنج مسابقات شطرنج Chess