پاداش ویژه کی روش در انتظار رامین

پس از رفتار کارلوس کی روش در تیم ملی در طول یک سال گذشته موجی از حضور بازیکنان فوتبال ایران در اروپا به راه افتاده است ......

پس از رفتار کارلوس کی روش در تیم ملی در طول یک سال گذشته موجی از حضور بازیکنان فوتبال ایران در اروپا به راه افتاده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی: بازیکنان تیم ملی می دانند برای حفظ موقعیت خود در تیم کی روش و حضور در رقابت های جام جهانی باید در باشگاهی معتبر حضور داشته باشند. کی روش به خصوص در یک سال گذشته ثابت کرده بازیکنانی را به تیم ملی دعوت می کند که در فوتبال اروپا حضور دارند. حتی اگر بازیکنی ستاره لیگ باشد از شانس کمتری نسبت به یک لژیونر برخوردار است.

رامین رضاییان یکی از مهره های ثابت تیم او نیز با این هدف تصمیم گرفت آینده خود را در فوتبال اروپا رقم بزند. با وجود اینکه رامین چند پیشنهاد ایده آل از تیم های داخلی داشت در نهایت حاضر نشد به باشگاه های همچون استقلال و سپاهان پاسخ مثبت بدهد. حتی موقعیت متوسط باشگاهی همچون اوستنده در لیگ بلژیک برای او نسبت به حضور در فوتبال ایران در اولویت قرار گرفته است. در شرایطی که رامین در روزهای اخیر متحمل سختی های زیادی برای انتخاب تیم خود در فوتبال بلژیک شده بود. پس از انتشار تصاویری از رامین در تمرین باشگاه بلژیکی به عنوان بازیکن  تستی طبیعی بود او به لحاظ روانی تحت فشار قرار بگیرد اما با این حال رامین تسلیم نشد و به تلاش خود در باشگاه بلژیکی ادامه داد رفتاری که به نظر می رسد به سود این بازیکن در تیم ملی فوتبال ختم شود.

سرمربی تیم ملی شیفته بازیکنان سخت کوش است. نفراتی که تلاش کنند به فوتبال اروپا راه پیدا کند همواره مورد توجه او قرار داشتند شرایطی که در حال رامین رضاییان دارد. رامین می تواند در انتظار دریافت پادشی ویژه از سرمربی تیم ملی باشد. پاداشی که به حضور ثابت او در ترکیب اصلی تیم ملی در جام جهانی ختم خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال