پاداش یا تنبیه ؟! مسئله این است

خبر انتخاب رحمتی به جای حسینی برای بازی با پدیده که غروب سهشنبه در فضای مجازی پیچید، به حدی عجیب بود که تصمیم گرفتیم برای متهم نشدن به شایعهسازی و خودداری از دامن زدن به شایعات، نشنیدهاش بگیریم ......

خبر انتخاب رحمتی به جای حسینی برای بازی با پدیده که غروب سه‌شنبه در فضای مجازی پیچید، به حدی عجیب بود که تصمیم گرفتیم برای متهم نشدن به شایعه‌سازی و خودداری از دامن زدن به شایعات، نشنیده‌اش بگیریم.
این خبر حتی از خبری که نیم‌فصل اول در روزهای بازی کردن رحمتی پیچید، عجیب‌تر بود. نیم‌فصل اول زمان حضور منصوریان، درست بعد از بازی با پدیده، ناگهان اعلام شد منصوریان می‌خواهد مقابل پارس جنوبی جم و ذوب‌آهن از حسینی بازی بگیرد. خیلی‌ها این خبر را باور نکردند تا این که در جم به چشم خود دیدند رحمتی روی نیمکت است. یکی گفت صورتش مشت (ببخشید توپ) خورده، دیگری گفت تب و لرز داشته و آخرش معلوم شد منصوریان می‌خواسته به جای او از حسینی استفاده کند تا دروازه‌بان دوم آن زمان استقلال برای بازی با ذوب‌آهن آماده باشد چراکه منصوریان نمی‌خواست در تقابل با قلعه‌نویی، رحمتی کاپیتان استقلال باشد.
حالا اما قبل از بازی با پدیده در نیم‌فصل دوم، ماجرا به شکل دیگری تکرار شده است. این بار شایعه شد شفر می‌خواهد مقابل پدیده و پارس جنوبی از رحمتی استفاده کند تا این دروازه‌بان برای بازی حذفی با نفت‌ آبادان آماده باشد.
خبر ابتدا باورنکردنی بود اما واکنش‌های احساسی حسینی باورپذیرش کرد... ناراحتی دیروز حسینی در فضای مجازی و تمرین استقلال نشان داد ماجرا جدی است و شفر می‌خواهد از رحمتی به جای حسینی مقابل پدیده استفاده کند. اگرچه نزدیکان شفر می‌گویند سرمربی آلمانی استقلال هنوز تصمیم نهایی را نگرفته اما از منابع آگاه شنیدیم شفر می‌خواهد پاداش سکوت رحمتی را با این بازی بدهد. می‌گویند شفر اعتقاد دارد تشویق هم مثل تنبیه لازم است و حالا که رحمتی هفته‌ها روی نیمکت نشسته و هیچ اعتراضی نکرده، وقتش شده درون دروازه بایستد.
اما این شایعه هم به گوش می‌رسد که شفر قصد تنبیه سیدحسین حسینی را دارد. شایعه شده به شفر گفته‌اند حسینی بدون هماهنگی با باشگاه به برنامه 90 رفته و از او هم تعریف و تشکر نکرده و حالا مربی آلمانی می‌خواهد به دروازه‌بان جوانش تلنگر بزند. البته این شایعه تأیید نشده هم اطراف استقلال بر سر زبان‌ها افتاده که شفر می‌خواهد قانون «هر دروازه‌بانی که گل خورد، روی نیمکت می‌نشیند» را در استقلال پیاده کند که این شایعه با حرف‌های روز اول شفر که می‌گفت می‌خواهد حسینی را به جام جهانی بفرستد، منافات دارد. کسی که می‌خواهد دروازه‌بانی را به جام جهانی بفرستد، با یک گل خورده در 10 بازی او را کنار نمی‌گذارد، حتی اگر این کنار گذاشتن «موقت» باشد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال