پادربورن 2 - 3 بایرن‌مونیخ؛ برد سخت باواریایی‌ها مقابل تیم قعر جدولی

در دیداری از هفته ششم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، در یک بازی تماشایی بایرن‌مونیخ موفق شد میزبان خود پادربورن را شکست دهد....

در دیداری از هفته ششم رقابت‌های بوندسلیگای آلمان، در یک بازی تماشایی بایرن‌مونیخ موفق شد میزبان خود پادربورن را شکست دهد.

به گزارش مدال، دو تیم فوتبال بایرن‌مونیخ و پادربورن ساعت 17 به مصاف هم رفتند. این بازی سرانجام با پیروزی سه بر دو شاگردان کواچ به پایان رسید.

در نیمه اول این دیدار، باواریایی‌ها در دقیقه 15 توسط سرژ گرنابری به گل رسیدند. فیلیپ کوتینیو با یک پاس تماشایی این گل را پایه‌ریزی کرد.

این گل پایان درخشش کوتینیو نبود و او با یک جای‌گیری مناسب در دقیقه 56 گل دوم تیمش را وارد دروازه پادربورن کرد.

پادربورنی‌ها نیز حریف دست‌وپا بسته‌ای نبودند و در دقیقه 68 توسط پروگر به گل رسیدند.

در حالی که بازی تا حدودی آرام شده بود، لواندوفسکی در دقیقه 81 گل سوم را وارد دروازه پادربورن کرد، تا اختلاف گل بار دیگر به عدد 2 برسد. سوله این گل را برای لونداوفسکی ساخته و پرداخته کرد. این دهمین گل ستاره لهستانی بایرنی‌ها در شش بازی اخیر است.

 پادربورن گرچه در قعر جدول بوندسلیگا جای گرفته است، اما قرار نبود به آسانی مقابل ستاره‌های بایرن تسلیم شوند. آن‌ها بار دیگر و این بار در دقیقه 85 توسط کالینز با یک شوت دیدنی و سرکش به گل دوم رسیدند.

این پنجمین پیروزی بایرن‌مونیخ در شش بازی اخیر این تیم در بوندسلیگاست. آنها در این فصل یک تساوی نیز کسب کرده‌اند و حالا بدون شکست به کار خود ادامه خواهند داد.

بایرن‌مونیخ با این برد و با یک بازی بیشتر نسبت به لایپزیگ، با 14 امتیاز در صدر جدول جای گرفت. لایپزیگ با 5 بازی و 13 امتیاز در دره دوم قرار گرفته است.

ببینید:

خلاصه بازی پادربورن 2 - 3 بایرن‌مونیخ/ ویدیو

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال