پادوانی با تخفیف قرارداد استقلالی می‌ماند

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، لئناردو پادوانی مدافع تیم فوتبال استقلال است که در سال گذشته در اکثر مسابقات برای استقلال در ترکیب اولیه به میدان رفت ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، لئناردو پادوانی مدافع تیم فوتبال استقلال است که در سال گذشته در اکثر مسابقات برای استقلال در ترکیب اولیه به میدان رفت. پادوانی که با منصوریان در نفت تهران نیز همکاری کرده بود، یکی از مهره هایی است که منصوریان علاقه ی زیادی به او دارد.

قرار داد پادوانی در انتهای فصل با استقلال به پایان می رسد تا تمدید قرارداد با این بازیکن نیز یکی از ماموریت های مدیران استقلال باشد. این بازیکن فصل گذشته قراردادی به ارزش نزدیک به یک میلیارد تومان را با استقلالی ها به امضا رساند و نزدیک به 80 درصد از این مبلغ را نیز دریافت کرد. شنیده ها از باشگاه استقلال حاکی از این است که مدیران استقلال برای تمدید قرارداد با این بازیکن به او پیشنهاد کردند تا قرارداد خود را 50 درصد کاهش بدهد.


پیشنهادی که به نظر می رسد با موافقت این بازیکن همراه نشود و باید دید بعد از این اتفاق آیا مدیران استقلال حاضر به افزایش رقم قرارداد خود هستند یا ترجیح می دهند به سراغ گزینه های دیگر در بازار بروند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال