پاردس: اینگونه جلوی درخشش لئو مسی را می گیریم

لئاندرو پاردس، هافبک پاری سن ژرمن مدعی شد زیر نظر مائوریتسیو پوچتینو پیشرفت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن فردا و در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در استادیوم نوکمپ مهمان بارسلونا خواهد بود. لئاندرو پاردس، هافبک این تیم در کنفرانس خبری قبل از این دیدار حضور یافته و مدعی شد آنها تلاش می کنند مالک توپ و میدان باشند تا جلوی درخشش لیونل مسی را بگیرند.

لئاندرو پاردس گفت: "بازی کردن مقابل تیمی مانند بارسلونا سخت بوده و این قرعه دشواری است، اما ما تنها به تیم خودمان فکر می کنیم. هم پاری سن ژرمن و هم بارسلونا تیم های بزرگی هستند و هر تیمی که میدان آماده تر ظاهر شود به برتری دست خواهد یافت. در کل مسابقه فوق العاده ای در انتظارمان خواهد بود. مائوریسیو پوچتینو در این مدت به من اعتماد به نفس لازم را به من داده و من نیز سعی خواهم کرد که در زمین و با عملکرد این موضوع را جبران کنم.

غیبت بازیکنانی مانند نیمار و آنخل دی ماریا برای ما بسیار مهم است، اما ما تیم بسیار خوبی در اختیار داریم و هر کسی که بازی کند می خواهد بهترین عملکرد خود را انجام دهد تا به پیروزی برسیم.

رویارویی با لیونل مسی؟ در مورد مسی صحبت های زیادی وجود داشته است، ما تمرین خواهیم کرد تا در بهترین فرم در میدان حضور یابیم. قصد داریم در بازی فردا شب مالک توپ و میدان بوده و کاری کنیم رویارویی با لیونل مسی کمتر دشوار بشود.

شکست ۱-۶ پاری سن ژرمن مقابل بارسلونا؟ زمان زیادی از آن بازی گذشته و من فقط نتیجه را در ذهن دارم."

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد پاری سن ژرمن لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال