پارس جنوبی از اول تیر استارت می‌زند

زمان شروع تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی مشخص شد...

پارس جنوبی از اول تیر تمرینات خود را آغاز می‌کند.
به گزارش مدال، مسئولان باشگاه پارس جنوبی جم برای نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال، فراز کمالوند را به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کردند.

فراز کمالوند در مورد اینکه هنوز دستیاران خود برای حضور در پارس جنوبی را مشخص نکرده گفت: در حال بررسی گزینه های مختلف برای قرار گرفتن در کادرفنی پارس جنوبی هستم. در این راستا جلساتی را با آقای رضاییان مدیرعامل برگزار کردیم و در نظر داریم مربیانی حضور داشته باشند که بتوانند کمک کنند. از سوی دیگر قصد داریم از حضور نفرات بومی نیز در کادرفنی استفاده کنیم. با همه این شرایط تا روز شنبه نام اعضای کادرفنی را اعلام خواهیم کرد.

وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی انجام شده از روز شنبه اول تیرماه تمرینات مان را برای حضور در لیگ نوزدهم رسما استارت می زنیم. ان‌شاالله تا زمان شروع تمرینات در نقل و انتقالات نیز بازیکنانی که در نظر داریم را به خدمت می گیریم و تمرینات را با حضور حداکثری نفرات شروع می کنیم.

کمالوند درباره تست گیری از نفرات بومی استان بوشهر و به خصوص شهرستان جم تاکید کرد: همانطور که پیش از این اعلام کردیم حتما چند روز قبل از شروع تمرینات در جم از استعدادهای بومی تست گیری می کنم. از همه بازیکنان جمی و شهرستان های اطراف که تصور می کنند می توانند به پارس جنوبی کمک کنند می خواهم در زمانی که به زودی از طریق روابط عمومی باشگاه اعلام خواهیم کرد به این مرحله تست بیایند تا بتوانیم عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار بدهیم و ان‌شاالله استعدادهای برتر را شناسایی و از آنها استفاده کنیم.

بیشتر بخوانید:

نقل و انتقالات/ جانملکی به جمع نارنجی‌پوشان پیوست

 

تگ ها


پارس جنوبی جم آغاز تمرین لیگ برتر فوتبال ایران لیگ نوزدهم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال