پارس جنوبی-استقلال/ جست‌وجوی صدر در جم

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد ......

هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران پنج‌شنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد.
 
به گزارش خبرنگار مدال، پارس جنوبی و استقلال در هفته چهارم لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت.
 
اطلاعات بازی:
ساعت: 20:30/پنج‌شنبه 25 مرداد/ورزشگاه تختی جم
داور: حسین زرگر/کمک‌ها: آرمان اسعدی و علی دودانگه/داور چهارم: امیر عرب‌براقی
 
غایبین احتمالی:
پارس جنوبی غایب سرشناسی برای این بازی نخواهد داشت و استقلال کماکان روزبه چشمی را به دلیل مصدومیت و مهدی قائدی را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید در اختیار ندارد.
 
نمای بازی:
پس از یک برد خانگی شیرین مقابل تراکتورسازی، استقلال در چهارمین دیدار خود در فصل جاری لیگ برتر در جم به مصاف پارس جنوبی خواهد رفت. تقابل فصل گذشته دو تیم در این ورزشگاه با برتری 2 گله پارس جنوبی به پایان رسید و استقلال در بازی برگشت با 4 گل از سد شاگردان تارتار گذشت، هر چند نه این استقلال، استقلال فصل گذشته است و نه این پارس جنوبی شباهتی به تیم لیگ هفدهم دارد. استقلال با اضافه شدن تبریزی، نیومایر و گرو مقابل تراکتورسازی فوق‌العاده کار کرد و برتری کاملا محسوسی نسبت به حریف خود داشت و حال برای صدرنشینی لیگ وارد زمین خواهد شد. پارس جنوبی نیز پس از شکست نه چندان منصفانه هفته نخست، در هفته دوم از سد نفت مسجدسلیمان گذشت و در هفته سوم نیز در زمین نساجی به رغم اینکه یک گل عقب بود در نهایت با تساوی از زمین خارج شد. پارس جنوبی با فرماندهی پورامینی در میانه میدان و درخشش صالحی در خط حمله امیدوار است تا شکست پرگل فصل گذشته در آزادی را جبران کند، هر چند تارتار به خوبی می‌داند که چه کار دشواری مقابل تیم آماده شفر خواهد داشت.
چهره‌های برتر:
حسین پورامینی و ابراهیم صالحی 2 بازیکن کلیدی پارس جنوبی هستند و استقلالی‌ها به درخشش فرشید اسماعیلی و روح‌الله باقری امیدوار خواهند بود.
 
دوئل‌ها:
تقابل حسین پورامینی و فرشید اسماعیلی در میانه میدان و وریا غفوری و محمد ستاری در سمت چپ دفاعی پارس جنوبی دیدنی خواهد بود.
 
تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 2 بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که سهم هر تیم یک پیروزی بوده است.
 
ترکیب احتمالی:
پارس جنوبی: احمد گوهری، مجتبی لطفی، حامد نورمحمدی، سعید محمدفر، محمد ستاری، حسین پورامینی، میثم نقی‌زاده، روح‌الله سیف‌اللهی، امیر میربزرگی، محمد نوری و ابراهیم صالحی
 
استقلال: مهدی رحمتی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، فرشاد محمدی مهر، آرمین سهرابیان، فرشید باقری، علی کریمی، وریا غفوری، مرتضی تبریزی، فرشید اسماعیلی و روح‌الله باقری

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال