«پارس جنوبی» استقلال را تهدید به افشاگری اتفاقات پشت پرده کرد

باشگاه پارس جنوبی در خصوص دیدار امشب تیمش با استقلال و لغو این بازی به دلیل شرایط کرونایی، اطلاعیه‌ای صادر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، دیدار تیم های استقلال و پارس جنوبی که قرار بود از ساعت ۲۰:۳۰ امشب به میزبانی پارس در شهر جم برگزار شود، به دلیل قرنطیه آبی پوشان لغو شد. در همین خصوص باشگاه پارس جنوبی اطلاعیه ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است:

«  باتوجه به امتناع تیم فوتبال استقلال از سفر به شهرجم و بازی مقابل پارس یادآوری چند نکته لازم و ضروری به نظر می رسد. اینکه مدیرعامل محترم باشگاه استقلال بنا براین ادعا که چون در جم اسکان نیافته‌اند به همین دلیل شهر جم منطقه قرمز ستاد ملی مبارزه با کرونا محسوب می شود!

حال  باید این مسئله را یادآوری کنیم که چنین استدلالی به دور از منطق و آگاهی است بلکه بیشتر جنبه فرافکنی و بازی با افکار عمومی دارد. همانطور که سرمربی پارس جنوبی جم گفتند شورای تأمین با اسکان استقلال در شهرجم مخالفت کرده نه باشگاه پارس جنوبی و چنین  تصمیمات راهبردی سبب شده در استان بوشهر که وضعیت قرمز اعلام شده شهر جم در وضعیت زرد قرار داشته باشد.

همچنین جهت یادآوری خدمت آقای سعادتمند که به تازگی وارد عرصه مدیریت فوتبال شده‌اند باید عرض کنیم محل رزرو شده از سوی باشگاه استقلال (مجتمع توریستی ورزشی پازارگاد) طی سه سال اخیر به دلیل داشتن امکانات مناسب ازسوی باشگاه های لیگ برتری چون تراکتور، پرسپولیس و سپاهان مورد استفاده قرار گرفته است.

درپایان لازم به ذکراست باشگاه پارس جنوبی قطعا از حق و حقوق قانونی خود صرف نظر نخواهد کرد و در اطلاعیه‌های بعدی از پشت پرده امتناع باشگاه استقلال از سفربه جم  باهوادارن نجیب پارس جنوبی خواهد گفت.»

بیشتر بخوانید:

کرونایی‌ترین هفته لیگ بدون استقلال و پارس جم

اتفاقات استقلال برایم شبهه برانگیز است!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پارس جنوبی جم تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال