پارس جنوبی با محسن فروزان قرارداد بست

دروازه بان پیشین تیم فوتبال استقلال با تیم پارس جنوبی قرارداد بسته است ولی وضعیت بازی کردن این دروازه بان هنوز مشخص نیست....

به گزارش مدال، محسن فروزان دروازه بان پیشین تیم های استقلال، راه آهن و تراکتور تبریز سال گذشته بعد از اتفاقاتی که در بازی تراکتور و سپیدرود رخ داد، از سوی باشگاه تراکتور کنار گذاشته شد.

تراکتوری ها که به تبانی این دروازه بان خود مشکوک شده بودند، علیه فروزان اعلام جرم کرده و پرونده هایی را در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و سازمان های قضایی کشور باز کردند.

هرچند که فروزان با قرار موقت 30 روزه از سوی کمیته اخلاق محروم شد، اما در نهایت هیچ حکمی علیه او صادر نشد تا بلاتکلیفی اش ادامه دار شود. فروزان به همین خاطر حتی نیم فصل اول هم نتوانست در تیمی بازی کند.

با این حال باشگاه پارس جنوبی با هدایت هومن افاضلی برای نیم فصل دوم سراغ فروزان رفته و با وی قرارداد امضا کرده است. این باشگاه به شدت پیگیر بخشش محرومیت این دروازه بان و تعیین تکلیفش است تا بتواند از این خرید خود استفاده کند. البته در صورتی که برای بازی کردن فروزان مشکل قانونی و رسمی وجود داشته باشد، پارس جنوبی می تواند قرارداد او را فسخ کند. این دروازه بان در حال حاضر با تیم پارس تمرین می کند.

بیشتر بخوانید:

تمام نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر زیر ذره‌بین مدال

تگ ها


محسن فروزان اخبار پارس جنوبی اخبار باشگاه تراکتور ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال