پارس جنوبی-تراکتورسازی/ جدال تارتار و ساغلام

هفته بيست و چهارم ليگ هفدهم، شنبه ۵ اسفند ۹۶، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه تختي جم داور: علي صفايي، كمكها: هادي طوسي و مهدي شفيعي اولين برد شگفتانگيزهاي جنوبي در دور برگشت هفته قبل در مشهد رقم خورد تا مهدي تارتار و شاگردانش ......

هفته بيست‌ و چهارم ليگ هفدهم، شنبه ۵ اسفند ۹۶، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه تختي جم داور: علي صفايي، كمك‌ها: هادي طوسي و مهدي شفيعي
اولين برد شگفت‌انگيزهاي جنوبي در دور برگشت هفته قبل در مشهد رقم خورد تا مهدي تارتار و شاگردانش از زير بار فشارها و انتقادات رهايي پيدا كنند. جمي‌ها كه به يك باره با افت فاحشي روبه‌رو شده و بحران‌هاي مالي زيادي را تجربه كردند به هر شكلي بود حواشي را جمع و جور کرده و دوباره به روند بازي‌ها برگشتند و امروز در خانه مقابل تيمي قرار مي‌گيرند كه نه تنها در آسيا بلكه در ليگ برتر هم با حاشيه‌هاي ويرانگر و ناكامي‌هاي زيادي روبه‌رو است. پارس جنوبي با اتكا به امتياز ميزباني و همين‌طور پتانسيل خوبي كه در اختيار دارد امروز براي سه امتياز نقشه كشيده تا همچنان اميدوار به ثبت شگفتي بزرگ‌تر باشد‌؛ كسب سهميه آسيا. براي رسيدن به اين رؤيا جمي‌ها نياز دارند تا اين تيم در بازي‌هاي باقي مانده قدر تك‌تك امتيازات را بداند، از همين‌رو روي حمايت طرفدارانش كه در اين فصل سنگ تمام گذاشته‌اند برابر پرشورهاي تبريزي حساب باز كرده است. در آن سوي ميدان تراكتورسازي بعد از دو شكست آسيايي و اختلافات درون اردویي براي فرار از بحران بيشتر گام به جنوب گذاشته بلكه مسير رسيدن به ساحل آرامش را پيدا كند. سائلام كه اين روزها به خاطر خريدهاي بي‌كيفيت خارجي و همين‌طور درگيري‌‌اش با برخي ستاره‌هاي سرشناس بدجوري در صدر اخبار و انتقادات قرار گرفته تنها راه نجاتش ثبت يك برد شيرين برابر شگفت‌انگيزهاست به همين خاطر انتظار مي‌رود اين مربي باهوش بتواند از پس مديريت بحران برآمده و تراكتورسازي را به روزهاي خوب خود بازگرداند؛ تراكتوري كه فاصله چنداني با منطقه سقوط و انتهاي جدول ندارد و كسب امتيازات براي آنها ارزشي برابر با طلا خواهد داشت.
چهره ها
محمد نوري هافبك باتجربه پارس جنوبي امروز در صورتي كه در تركيب اصلي به ميدان برود برابر تيم سابق خود از انگيزه‌هاي بسيار زيادي برخوردار است. اين بازيكن كه در تبريز روزهاي پر‌فراز و نشيبي به خصوص در نيم‌فصل اول تجربه كرد امروز مي‌تواند عصاي دست تارتار نيز لقب بگيرد.
امیرارسلان مطهري در روزي كه دو مهره كليدي و تهاجمي تبريزي‌ها مصدوم هستند در بازگشت زودهنگام به جم چهره اصلي پرشورهاي تبريزي خواهد بود. مهاجم جوان و گلزن كه در پارس جنوبي نتوانست به توفيق چنداني برسد بدش نمي‌آيد با گلزني به پارس توانايي‌هاي خود را به رخ بكشد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال