پارس جنوبی در انتظار رای استیناف در روز یکشنبه

پارس جنوبی که پرونده بازی این تیم برابر استقلال که در هفته بیست و سوم لیگ برتر برگزار نشد را به کمیته استیناف برده و در انتظار رای این کمیته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از آنکه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای به تکرار بازی تیم های پارس جنوبی و استقلال در روز ششم مردادماه داد. همانطور که از قبل مشخص بود رای کمیته انضباطی به هیچ وجه مورد رضایت پارس جنوبی نبود چرا که این تیم از همان شب بازی که به ورزشگاه جم با حضور داوران و ناظر بازی به زمین رفت به این اعتقاد داشت که نتیجه بازی باید سه بر صفر به سود این تیم اعلام شود.
باشگا پارس جنوبی اما با واریز پول هزینه دادرسی پرونده را به کمیته استیناف برده اند و منتظر صدور رای هستند که گفته می شود روز یکشنبه و یک روز پیش از تاریخ مقرر شده برای انجام این بازی از سوی سازمان لیگ توسط کمیته استیناف صادر می شود.


اما نکته جالب در مورد پارس جنوبی اینکه این تیم هنوز به جم نرفته است. پارس جنوبی که در تهران تمرین می کند برای انجام بازی هایش در جم همیشه سه روز زودتر به این شهر می رود اما با وجود اینکه سازمان لیگ اعلام کرده که روز دوشنبه بازی دو تیم باید برگزار شود این تیم هنوز به جم نرفته و گویا قصد این کار را هم ندارد.


آن ها آنقدر امیدوار هستند که روز یکشنبه رای به نفع آن ها صادر شود که به رسم معمول به محل میزبانی شان نرفت اند اما مشخص نیست اگر استیناف رای به انجام بازی بدهد آن ها یکشنبه به جم پرواز می کنند یا نسبت به این رای هم معترض خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
بشار: دیگر در پرسپولیس نمی‌مانم/ گفتند رقم قراردادت را کاهش بده!
سفر استقلال به جم و بلوف پورموسوی! 
اظهارات مشکوک سرمربی برایتون؛ جدایی جهانبخش قطعی است؟ 

تگ ها


پارس جنوبی جم فوتبال ایران استیناف استقلال پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال