پارس جنوبیِ لیگ هجدهم در دربی خودروسازان!

حضور تعداد زیادی از تیم پارس جنوبی در لیگ هجدهم در دربی خودروسازان قابل توجه خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم های پیکان و سایپا در شرایطی دربی خودروسازان فوتبال ایران را عصر فردا برگزار می‌کنند که این مسابقه تقابل های جذابی را در خود جای داده است.


مهدی تارتار سرمربی کنونی پیکان تهران در این مسابقه علاوه بر اینکه تعدادی از شاگردانش سابقش را کنار خود دارد، در تیم حریف فردا نیز برخی از نفراتی که زیر نظرش کار می‌کردند را شاهد خواهد بود.


تارتار که در لیگ های هفدهم و هجدهم سرمربی پارس جنوبی جم در لیگ برتر بود و با این تیم نتایج خوبی را کسب کرد، موفق شد بازیکنان جوان زیادی را مورد استفاده قرار بدهد و زمینه ساز رشد آنها شود. بازیکنانی که حالا در تیم های مختلف لیگ برتری به میدان می‌روند و ۳ نفر از آنها نیز در سایپا حضور دارند.


از جمع نفراتی که در لیگ هجدهم در پارس جنوبی زیر نظر تارتار کار می‌کردند ۷ بازیکن فردا در دربی خودروسازهای فوتبال ایران به میدان می روند. فریبرز گرامی، سعید محمدی فر و مجید علیاری ۳ بازیکنی هستند که در تیم پارس جنوبی زیر نظر تارتار رشد کردند و حالا در سایپا به ستاره‌های این تیم شده‌اند.


از سوی دیگر محمد ستاری، فرزاد حاتمی، حسین پورامینی و ابراهیم صالحی ۴ بازیکن کنونی پیکان نیز در لیگ هجدهم پیراهن پارس جنوبی را برتن می‌کردند و فردا به میدان می‌روند. به این تعداد باید حسین پاشایی، حسین معمار و حسین اینانلو ۳ دستیار همیشگی مهدی تارتار را هم اضافه کنید که در لیگ هجدهم با این مربی در پارس جنوبی حضور داشتند و امروز در پیکان کار می‌کنند.


به عبارت بهتر می‌توان گفت نیمی از پارس جنوبی لیگ هجدهم حالا در دو تیم پیکان و سایپا تقسیم شده اند و تقابل این نفرات در بازی فردای دو تیم قابل توجه خواهد بود.


گفتنی است؛ دیدار پیکان و سایپا از ساعت ۱۵ عصر چهارشنبه در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

جزو بهترین های ایران در فوتبال مالکانه هستیم

پیام مدیرعامل پیکان به بازیکنان بعد از شکست

 

 

تگ ها


پارس جنوبی جم دسته یک فوتبال ایران پیکان تهران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال