پارس جنوبی - ماشین‌سازی؛ جنگ بنیان‌دیزل در جنوب

فراز کمالوند و رسول خطیبی سالهاست رقیبی جدی برای هدایت تیم زنوزی به شمار می‌روند تا دیدار پارس جنوبی و ماشین‎سازی حساس شود....

پارس جنوبی - ماشین‌سازی؛ جنگ بنیان‌دیزل در جنوب

به گزارش مدال، ماشین سازی جانشین تیم لاکچری گسترش فولاد تبریز شده است. در حالی که آن تیم آبی و زرد دیگر نیست ولی همان تیم حساس بنیان دیزل با مالکیت محمدرضا زنوزی است که همیشه مربیان زیادی برای هدایت آن با هم رقابت می کنند.

فراز کمالوند در دو مقطع هدایت گسترش فولاد را در اختیار داشت و رسول خطیبی نیز این تیم را لیگ برتری کرد و در یک مقطع گسترش لیگ برتری را هدایت کرد و اکنون نیز گسترشی که ماشین سازی شده است را هدایت می کند. 

فراز کمالوند بعد از جدایی از گسترش فولاد همیشه فکر بازگشت به مجموعه محمدرضا زنوزی را در سر دارد و رسول خطیبی نیز یکی از رقیبان جدی او اکنون با این تیم نتایج خوبی گرفته است و خود را در کنار تیم مولتی میلیاردر همشهری قرار داده است و اکنون جدال این دو مربی در جنوب کشور.

در هفته سیزدهم پارس جنوبی جم با فراز کمالوند میزبان ماشین سازی رسول خطیبی است. این دیدار جدا از شرایط جدولی دو تیم برای دو مربی از حساسیت بالایی برخوردار است و یک جدال جاندار را تداعی می کند. 

پارس جنوبی جم در ابتدای فصل با ساپورت مالی عالی تیم خوبی را بست ولی در ادامه با اعلام عدم حمایت مالی وزارت نفت شرایط آنها دگرگون شد و به نوعی شوک مالی به آنها وارد کرد و در مقابل ماشین سازی از همان ابتدا با شعار تیم اقتصادی بسته شد و هزینه زیادی برای این تیم نشد تا این روزها به رغم دریافتی کمی که دارند به بی پولی عادت کرده باشند و شاید عمده تفاوت این دو تیم در وعده های مالی باشد. پارس با وعده های مالی خوب و ماشین سازی بدون وعده های مالی خوب!

در کل اولین دیدار از هفته سیزدهم روز پنجشنبه در جم بین پارس جنوبی و ماشین برگزار خواهد شد که نام هر دو تیم را کنار می‌گذاریم و جدال فراز کمالوند و رسول خطیبی می‌نامیم تا این جدال دیدنی تر از قبل باشد.

بیشتر بخوانید:

معبودی: بازی سختی با پارس جنوبی در جم داریم

 

تگ ها


رسول خطیبی فراز کمالوند ماشین سازی پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم ماشین سازی پارس جنوبی جم-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال