پارس جنوبی – ماشین سازی؛ نه چندان دوستانه

دو تیم ماشین‌سازی و پارس جنوبی جم دیداری دوستانه را برگزار خواهند کرد که حضور رسول خطیبی و فراز کمالوند روی نیمکت دو تیم بر جذابیت‌های این دیدار می افزاید....

دو تیم ماشین‌سازی و پارس جنوبی جم دیداری دوستانه را برگزار خواهند کرد که حضور رسول خطیبی و فراز کمالوند روی نیمکت دو تیم بر جذابیت‌های این دیدار می افزاید.

ماشین‌سازی تبریز میزبان پارس جنوبی است تا دیداری تدارکاتی را انجام دهند.

به گزارش خبرنگار مدال، ماشین سازی تبریز در بنیان دیزل میزبان پارس جنوبی خواهد بود تا دیداری تدارکاتی داشته باشند. فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی در تبریز خاطرات زیادی دارد و سرمربی تیم های تراکتور، گسترش و شهرداری بوده است و رسول خطیبی نیز سابقه سرمربیگری تراکتور، گسترش و ماشین را در کارنامه دارد.

کمالوند با تراکتور به لیگ برتر صعود کرده است و خطیبی با گسترش و ماشین راهی لیگ برتر شده است و همیشه این دو مربی گزینه های جانشینی دیگری بودند و روزی که خطیبی قرار بود سرمربی گسترش شود، کمالوند این نیمکت را از او گرفت و در مقاطع دیگر نیز این شرایط کاملا برعکس شده و خطیبی جنگ نیمکت را ربوده است.

هر چقدر هم که نگاه خوشبینانه به این دیدار داشته باشیم نمی‌توان به آن نگاه مثبتی داشت و نگاه هر دو مربی جدا از شناخت تیم خود، حس انتقام را برمی انگیزد.

این دیدار که قرار بود از ساعت 18 دربنیان دیزل برگزار شود، با توافق طرفین با یک ساعت تاخیر برگزار خواهد شد و ساعت 19 آغاز ماراتن رسول پاشای تبریز و آقای خاص تبریز خواهد بود که باید دید در انتهای این دیدار چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

این دیدار پشت درهای بسته و بدون حضور هواداران و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

گفتنی است محمد ابراهیمی بعنوان کاپیتان جدید پارس جنوبی در دیدار با ماشین سازی به میدان می‌رود.

ابراهیمی بازیکن فصل گذشته سپاهان سابقه کاپیتانی گسترش فولاد و در مقاطعی کوتاه کاپیتانی تراکتور را نیز دارد.

ضمنا سامان نریمان جهان بعنوان کاپیتان ماشین‌سازی به میدان می‌رود.

نریمان جهان که فصل گذشته در پیکان به میدان رفته بود بعد از یک سال دوری از تبریز بار دیگر به تبریز بازگشته است و اینبار با بازوبند کاپیتانی به میدان می‌رود.

اخبار مرتبط:

واکنش ماشین‌سازی به اظهارات رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی + سند

تگ ها


ماشین سازی فراز کمالوند رسول خطیبی پارس جنوبی جم ماشین سازی پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال