پارس جنوبی ها از اعتصاب منصرف شدند

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، بازیکنان ناراضی این تیم را که قصد داشتند در اعتراض به مشکلات مالی باشگاه تمرین نکنند، از این تصمیم منصرف کرد ......

مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، بازیکنان ناراضی این تیم را که قصد داشتند در اعتراض به مشکلات مالی باشگاه تمرین نکنند، از این تصمیم منصرف کرد.

به گزارش مدال، تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی جم از روز سه‌شنبه و پس از سه روز تعطیلی از سر گرفته شد. این در حالی است که مشکلات مالی باشگاه پارس ادامه دارد و باشگاه تاکنون تنها 15 درصد از قرارداد بازیکنان این تیم را پرداخت کرده است.

گفته می‌شود در تمرین امروز (چهارشنبه) زرد و مشکی‌پوشان، بازیکنان پارس جنوبی قصد داشتند در تمرین امروز این تیم و در اعتراض به مشکلات مالی، اعتصاب کنند که با صحبت‌های مهدی تارتار، از این تصمیم منصرف شدند. سرمربی پارس جنوبی از بازیکنان خواست که به تمرین بپردازند، اما به آنها گفت اگر تا قبل از دیدار پارس با ذوب‌آهن، پولی به اعضای تیم پرداخت نشود، در اردوی تیم حاضر نمی‌شود.

 

تیم پارس جنوبی روز سوم آذر در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف ذوب‌آهن می‌رود و باید ببینیم شاگردان مهدی تارتار، چه شرایطی تا روز برگزاری این مسابقه خواهند داشت.

تگ ها


پارس جنوبی جم فوتبال