پاریزین: رقابت پاری سن ژرمن و منچسترسیتی برای خرید الکسیس سانچز؛ پاریس، کاوانی را می فروشد؟

رسانه فرانسوی ادعا دارد که از برنامه سرّی پاریسی ها پرده برداری کرده است ......

رسانه فرانسوی ادعا دارد که از «برنامه سرّی» پاریسی ها پرده برداری کرده است.

به گزارش مدال و به نقل از طرفداری- به نظر می رسد ایده منچسترسیتی برای خرید الکسیس سانچز با قیمتی پایین طی زمستان پیش رو، خیلی هم عملی نیست. چرا؟ زیرا سیتیزن ها رقیب سرسختی مثل پاری سن ژرمن دارند.

به گزارش لو پاریزین، آنطور که گزارش ها می گویند، پاریس در تابستان هم علاقه ای به الکسیس نشان داده بود اما سانچز می خواست دوباره زیر نظر پپ گواردیولا کار کند و حتی تا چند قدمی انتقال به منچسترسیتی هم رسید.

اما اونای امری، هنوز به خرید الکسیس فکر می کند و لو پاریزین باور دارد که غول های لوشامپیونه آماده هستند تا ادینسون کاوانی را بفروشند و سانچز را بخرند. البته این گزارش ها ادعا دارند که برنامه پاری سن ژرمن، برای خرید سانچز در تابستان آینده است. پیشنهاد بازی در فرانسه برای سانچز، وسوسه کننده است اما این بازیکن همچنان به انتقال به اتحاد هم فکر می کند. شایعات نه چندان معتبری از مارتین بلکبرن، خبرنگار سان درباره پیشنهاد 20 میلیون پوند سیتی در زمستان آینده برای سانچز به گوش می رسند.

بعید است که آرسنالی ها قرارداد سانچز را تمدید کنند و اگر آن ها در زمستان بازیکن شان را نفروشند، او را مجانی از دست خواهند داد. اما اگر منچسترسیتی و پاری سن ژرمن برای خرید این بازیکن در زمستان رقابت کنند، توپچی ها با قیمت بیشتری بازیکن شان را خواهند فروخت.

تگ ها


اخبار روز الکسیس سانچز پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال