پاری‌سن‌ژرمن تمایل دارد نیمار را به رئال‌مادرید بفروشد

روزنامه مارکا که به باشگاه رئال‌مادرید نزدیک است خبر داد که سران پی‌اس‌جی علاقه دارند نیمار را به رئال‌مادرید بفرستند....

ناصر خلیفی رئیس باشگاه پاریسن‌ژرمن از رفتن نیمار به رئال‌مادرید استقبال می‌کند.
به گزارش مدال، روزنامه مارکا در گزارشی نوشت که قبلا دو بار سران پاریسن‌ژرمن نیمار را به رئال‌مادرید لینک کرده‌اند، اما سران مادریدی از رفتن این بازیکن برزیلی به برنابئو استقبال نکرده و اعلام کرده‌اند که جذب او در برنامه‌هایشان برای تقویت رئال جایی ندارد.
مارکا افزود که پرز و عوامل مادریدی ارتباط دوستانه‌ای با پاریسی‌ها برقرار کرده‌اند و تعارف جذب نیمار به رئالی‌ها قابل پیش‌بینی بود.
این روزنامه مادریدی در ادامه می‌افزاید که پس از بازگشت لئوناردو به سمت مدیر ورزشی پاریسن‌ژرمن روابط بارسلونا و پی‌اس‌جی نیز تا حدودی آرام شده است، اما اگر تصمیم نهایی در اختیار سران باشگاه باشد، آنها دوست دارند نیمار را رئال‌مادرید بفروشند نه بارسلونا، گرچه آنها اطلاع دارند که نیمار درخواست کرده است تا هر چه زودتر به نوکمپ برگردد.

بیشتر بخوانید:

مشکل جدید بر سر راه انتقال نیمار به بارسلونا

تگ ها


نیمار رئال مادرید نیمار بارسلونا آخرین اخبار نیمار اخبار نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا شایعه جدایی نیمار Neymar da Silva Santos Júnior رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال