پاریسی ها هر سال مسی را می خواهند

خاویر پاستوره، ستاره سابق PSG و هم تیمی لیونل مسی در تیم ملی آرژانتین، می گوید که مسی در این سال ها همواره هدف رویایی پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، خاویر پاستوره پیش از این نیز متهم شده بود که قصد دارد مسی را برای پیوستن به PSG متقاعد کند، اکنون با شدت گرفتن شایعات در باره آینده کاپیتان آرژانتینی بارسا، بار دیگر درباره احتمال حضور مسی در پاری سن ژرمن صحبت کرده است.

خاویر پاستور ادعا کرده است که PSG هر ساله لیونل مسی را اولویت اصلی خود در فصل نقل و انتقالات قرار می دهد.

پاستوره در سال ۲۰۱۵ و زمانی که آنخل دی ماریا به دنبال راهی برای جدایی از منچستریونایتد می گشت، موفق شده بود او را متقاعد کند که به غول لیگ یک فرانسه بپیوندد.

مسی اما تاکنون از دسترس پاریسی ها خارج بوده و تمام تلاشی که PSG برای راضی کردن این برنده شش توپ طلا کرده، تا به امروز ناکام مانده است.

پاستوره که اکنون برای تیم رم بازی می کند، در این باره گفت: "PSG همیشه مسی را می خواسته، هر سال!

آنها به شوخی از من خواستند تا مسی را ترغیب به رفتن به پاریس بکنم، بگویم این شهر چقدر زیبا است و پروژه بسیار بلندپروازانه ای در این باشگاه در حال اجرا است و از این قبیل صحبت ها... درباره دی ماریا نیز همین خواسته را داشتند.

من به هر دوی آنها گفتم که زندگی در پاریس چقدر خوب است و تیم چقدر قدرتمند است و در نهایت تنها توانستم آنخل را راضی کنم."

پاریسی ها هنوز هم فرصت دارند تا در پنجره تابستانی پیش رو مسی را راضی به امضای قرارداد کنند، آن هم به عنوان یک بازیکن آزاد. قرارداد کاپیتان آرژانتینی با کاتالان ها در پایان این فصل به اتمام خواهد رسید و مسی هنوز با تمدید قرارداد موافقت نکرده است.

البته PSG باید برای امضای قرارداد با مسی با رقیبی سرسخت مثل منچسترسیتی که یکی دیگر از تیم های بزرگ مشتاق به خدمت گرفتن ستاره ۳۳ ساله بارسا است، مبارزه کنند.

مسی در پارک دو پرنس دوستان زیادی نیز دارد؛ دی ماریا به تازگی قرارداد خود را با PSG تمدید کرده است، لئاندرو پاردس دیگر بازیکن تیم ملی آرژانتین در ترکیب فرانسوی ها است و دوست و هم تیمی سابق مسی در بارسا یعنی نیمار نیز قرار است همچنان به کار خود در پاریس ادامه دهد.

کاپیتان بارسا و تیم ملی آرژانتین قرار است در پایان فصل تصمیم خود برای آینده را اعلام کند؛ تا پایان آبی و اناری و یا قدم گذاشتن به یک ماجراجوی جدید در کشوری دیگر...

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی بارسلونا