پاریس آماده قهرمانی در اروپا و فتح لیگ قهرمانان است

لیلیان تورام اسطوره فوتبال فرانسه معتقد است که تیم فعلی پاری‌سن‌ژرمن بیشتر از همیشه توانایی قهرمانی در اروپا و فتح جام نقره‌ای لیگ قهرمانان اروپا را دارد....

لیلیان تورام اسطوره فوتبال فرانسه معتقد است که تیم فعلی پاری‌سن‌ژرمن بیشتر از همیشه توانایی قهرمانی در اروپا و فتح جام نقره‌ای لیگ قهرمانان اروپا را دارد.

به گزارش مدال، پاری‌سن‌ژرمن در سه سال گذشته با شکست برابر بارسلونا، رئال مادرید و منچستریونایتد نتوانسته حتی به جمع هشت تیم برتر اروپا راه پیدا کند اما «لیلیام تورام» اسطوره فوتبال فرانسه معتقد است که PSG امسال می‌تواند قهرمان اروپا شود.

ستاره سابق خروس‌ها درباره شرایط این تیم گفت: «این احساس را دارم که تیم آنها امسال از سال‌های گذشته بهتر است و شانس قهرمانی در اروپا را دارد اما این تورنمنت همیشه پیچیده است. به نظر من اما آنها امسال استحکام بیشتری دارند و آماده کسب این افتخار هستند.»

تورام درباره نیمار و حواشی جدایی‌اش در تابستان هم صحبت کرد و گفت: «او از بهترین بازیکنان جهان است. به نظرم برای تیم و لیگ خوب بود که او ماند. او بازیکن بزرگی است و به پاریس کمک می‌کند نمایش بهتری داشته باشد.»

بیشتر بخوانید:

جدایی از منچسترسیتی بهترین راه دی‌بروین برای فتح توپ طلا؟

تگ ها


لیلیان تورام پاری سن ژرمن میلیونرهای پاریسی لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا لیگ_قهرمانان_اروپا_20 2019 فوتبال جهان PSG پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه UEFA Champions League فوتبال