پاریس و پیشنهادی به امباپه که نتونه رد کنه!

کیلیان امباپه، مهاجم پاری سن ژرمن، تا پایان مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان از تصمیمش برای آینده رونمایی نخواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کیلیان امباپه با قرعه عجیبی روبرو شده و تیم فعلی او باید در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف رئال مادرید برود که به احتمال زیاد تیم آینده او خواهد بود، تیمی که تابستان گذشته سعی کرد او را به خدمت بگیرد و ممکن است در تابستان سال بعد به عنوان بازیکن آزاد به این تیم ملحق شود.


انتظار می‌رود که این مهاجم فرانسوی در هفته‌های پیش رو هیچ تصمیمی را به صورت علنی اعلام نکند. دیدار رفت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان در تاریخ ۱۵ فوریه ۲۰۲۲ در پارک دو پرنس و بازی برگشت در ۹ مارس ۲۰۲۲ در مادرید برگزار خواهد شد.


همین باعث شده که امباپه تصمیم بگیرد فعلا درباره آینده‌اش سکوت کند. او با تمام وجود و با تعهد کامل برای پی اس جی به میدان خواهد رفت و منتظر است تا این فصل به رویای بزرگی قهرمانی در اروپا با پیراهن این تیم برسد.
پس از پایان این فصل است که او تصمیم نهایی درباره آینده فوتبالی خودش را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد.


کیلیان امباپه از اول ژانویه می‌تواند به صورت قانونی و رسمی پیش قراردادی را با هر باشگاهی که بخواهد امضا کند، اگر تصمیم قطعی او بر عدم تمدید قرارداد با پی اس جی باشد.
موضع مدیران این باشگاه فرانسوی همیشه واضح بوده: آنها می‌خواهند قرارداد این ستاره را تمدید کنند و بالاترین دستمزد پرداختی در تاریخ این باشگاه را به او پیشنهاد کرده‌اند. این موضوعی است که آرام‌سی امروز در گزارشی روی آن تاکید کرده است.


اما امباپه می‌خواهد فعلا صبر کند. این ملی‌پوش فرانسوی همیشه گفته که مسائل مالی در تصمیم‌گیری او برای آینده در اولویت نیستند. این اتفاقی است که تابستان امسال هم رخ داد و این بازیکن ترجیح داد به ندای قلبش گوش کند.


اگر امباپه احساس کند که ماجراجویی‌اش با پیراهن پی اس جی و در لیگ فرانسه به پایان رسیده، قطعا قرارداد با این باشگاه را تمدید نکرده و به رئال مادرید ملحق خواهد شد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال