پاری سن ژرمن ۴ - ۰ آنژه؛ پیروزی پاریسی‌ها در جدال بالانشینان

پاری سن ژرمن موفق شد در خانه با درخشش پابلو سارابیا، مقابل شگفتی‌ساز این فصل لیگ فرانسه به یک پیروزی مقتدرانه دست یابد...

پاری سن ژرمن موفق شد در خانه با درخشش پابلو سارابیا، مقابل شگفتی‌ساز این فصل لیگ فرانسه به یک پیروزی مقتدرانه دست یابد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس میزبان آنژه بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۴-۰ شاگردان توماس توخل به پایان رسید.

پاریسی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه ۲ پاردس می‌توانست گل اول به ثمر برساند اما ضربه او با برخورد به مدافعین با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. حملات PSG ادامه داشت تا در دقیقه ۱۳، روی پاس اندر هررا، هم‌وطن او پابلو سارابیا بود که با یک حرکت زیبا و ضربه‌ای دقیق دروازه بوتل را باز کرد تا میزبان پیش بیافتد.

بازی هم‌چنان با میدان‌داری پاریسی‌ها پیش می‌رفت تا اینکه در دقیقه ۳۷، حرکتی که از نیمار آغاز شده بود، با پاس عرضی سارابیا به مائورو ایکاردی رسید و او هم توپ را به تور دروازه آنژه چسباند تا برتری PSG دو برابر شود. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود و نیمه اول با برتری ۳-۰ PSG به پایان رسید.

پاری سن ژرمن نیمه دوم را هم با قدرت آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ ضربه پاردس از روی دروازه بوتل به بیرون رفت. فشار‌های شاگردان توخل ادامه داشت و در دقیقه ۵۹، سارابیا باز هم در نقش گل‌ساز ظاهر شد و پای او را، ادریسا گیه تبدیل به گل سوم میزبان کرد. دقایقی بعد از این گل نیمار فرصت گلزنی داشت اما سنگربان آنژه، ستاره برزیلی را شرایطی تک به تک ناکام گذاشت.

نیمار باز هم برای گلزنی فرصت داشت اما برای سومین بار مقابل سنگربان آنژه ناکام ماند تا برتری PSG بیشتر نشود. آنژه که قبل از این بازی بیشتر گل زده در لیگ فرانسه را داشت، امروز تنها یک ضربه به سوی دروازه کیلور ناواس داشته و پاریسی‌ها نمایشی مقتدرانه را ارائه داده‌اند. در حالی که بازی رو به پایان بود، روی پاس شوپو موتینگ، سرانجام نیمار موفق شد در شرایط تک به تک با عبور از سد دروازه‌بان چهارمین گل خود در پنج بازی اخیر را به ثمر برساند.

تلاش‌های دو تیم در ادامه نتیجه‌ای نداشت و پاری سن ژرمن با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و جای خود در صدر مستحکم کرد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی پاری سن ژرمن 4 - 0 آنژه/ ویدیو

ادعای جنجالی رسانه فرانسوی؛جابه‌جایی نیمار و گریزمان در نقل و انتقالات

پاری سن ژرمن ۴ - ۰ آنژه؛ پیروزی پاریسی‌ها در جدال بالانشینان
پاری سن ژرمن ۴ - ۰ آنژه؛ پیروزی پاریسی‌ها در جدال بالانشینان

تگ ها


پاریسی‌ها پارک دو پرنس فوتبال جهان گلزنی ایکاردی توماس توخل فوتبال