پاری سن ژرمن برای جذب پل پوگبا رقیب پیدا کرد

به نظر می‌رسد که یوونتوس نیز به شکل جدی شرایط جذب پل پوگبا را بررسی می‌کند....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد پل پوگبا یک سال دیگر با شیاطین سرخ تمام می شود و علیرغم شایعات فراوان، هنوز توافقی برای تمدید قرارداد انجام نشده است. این ستاره فرانسوی و ۲۸ ساله که در تابستان سال ۲۰۱۶ راهی یونایتد شد، میل چندانی به تمدید قرارداد خود نداشته و ترجیح می دهد امسال یا سال دیگر چالشی جدید را در دوران حرفه ای خود تجربه کند. 

در این بین گفته می شود که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در ادامه روند خریدهای بزرگ خود در نقل و انتقالات تابستانی، قصد دارد پل پوگبا را هم به خدمت بگیرد. با این حال هنوز مشخص نشده که تیم فرانسوی در تابستان امسال به شکل جدی برای جذب این بازیکن اقدام می کند یا ترجیح می دهد سال آینده او را به شکل رایگان به خدمت بگیرد.

اما طی سال های اخیر همواره بحث هایی در رابطه با علاقه یوونتوس به بازگرداندن پل پوگبا مطرح بوده است و حالا به نظر می‌رسد که این باشگاه به شکل جدی شرایط به خدمت گرفتن این ستاره فرانسوی را بررسی می کند و در این راه رقیب جدی پاری‌سن‌ژرمن خواهد بود. درحالی علاقه PSG و یووه به جذب پل پوگبا حالا جدی‌تر از قبل مطرح می شود که به نظر می رسد منچستر یونایتد نهایتاً با دریافت ۵۰ میلیون یورو اجازه جدایی این بازیکن در تابستان امسال را صادر خواهد کرد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا پاری سن ژرمن پل پوگبا منچستر یونایتد یوونتوس