پاری‌سن‌ژرمن به دنبال ستاره یوونتوس

مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با توجه به مصدومیت چند ستاره خود، قصد دارند در مهلت باقیمانده تا پایان نقل‌وانتقالات اروپا ستاره خط حمله یوونتوس را جذب کنند....

به گزارش مدال؛ اوضاع برای پاری‌سن‌ژرمن در این روزها حسابی آشفته شده است؛ از یک طرف آنها برای حفظ «نیمار جونیور» در پاریس راهی پیش روی خود نمی‌بینند و از سوی دیگر نیز پس از مصدومیت «ادینسون کاوانی» اکنون باید چند هفته‌ای را با مصدومیت و نبود «کیلیان امباپه» سپری کنند.

به همین دلیل مسئولان PSG تصمیم گرفتند تا برای تقویت خود تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات اروپا مذاکرات خود را با مسئولان باشگاه یوونتوس برای خرید «ماریو مانژوکیچ» را آغاز کنند.

«دیمارزیو» خبرنگار خوش‌نام و مشهور ایتالیایی در این خصوص گزارش داد که مدافع عنوان قهرمانی لیگ فرانسه مذاکرات خود را با بیانکونری برای جذب مانژوکیچ را  آغاز کرده است و این انتقال با توجه به بازگشت «گونسالو ایگواین» به یووه و علاقه «مائوریتسیو ساری» به مهاجم آرژانتینی، بسیار محتمل به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

با وجود تمام تکذیبیه‌ها؛ مذاکرات پاری‌سن‌ژرمن و یوونتوس آغاز شد

تگ ها


ماریو مانژوکیچ مانژوکیچ پاری سن ژرمن پاری سن ژرمن یوونتوس بانوی پیر بیانکونری فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعات نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Mario Mandžukić پاری سن ژرمن یوونتوس لوشامپیونه فرانسه سری آ فوتبال