پاری‌سن‌ژرمن جانشین نیمار را پیدا کرد

مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با توجه به پررنگ‌تر شدن احتمال جدایی نیمار جونیور، تلاش خود برای پیدا کردن جانشین ستاره برزیلی را آغاز کردند و اکنون روی گزینه مد نظرشان به اتفاق نظر رسیده‌اند....

به گزارش مدال؛ «ویلفرد زاها» فصل گذشته در ترکیب «کریستال پالاس» بسیار خوش درخشید و توانست خودش را به عنوان یک ستاره خوش تکنیک مطرح کند و همین موجب جلب توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی به سمت او شد. با این وجود پالاسی‌ها اجازه فروش او را صادر نکردند ولی اکنون با پیشنهاد بسیار چشم‌گیر مواجه شده‌اند؛ پیشنهادی قابل توجه از سوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن.

به نقل از «دیلی میرر»، مسئولان باشگاه پاریسی «ویلفرد زاها» را بهترین جانشین برای «نیمار جونیور» می‌داند و در صورت جدایی ستاره برزیلی برای جذب زاها اقدام خواهد کرد. باشگاه فرانسوی آماده است تا نمایندگانی در هفته جاری راهی لندن کند تا مذاکرات را با باشگاه کریستال پالاس آغاز کنند. رئال مادرید و بارسلونا برای جذب «نیمار» با 200 میلیون پوند در رقابت هستند و از طرفی کریستال پالاس برای مهاجم 26 ساله خود 100 میلیون پوند می‌خواهد که این رقم از سوی پاریسی‌ها از هم‌اکنون مورد قبول قرار گرفته است.

از سوی دیگر گفته می‌شود که پاریسی‌ها به دنبال جذب «پائولو دیبالا» نیز هستند، شایعه‌ای که گرچه از سوی مدیربرنامه‌های ستاره آرژانتینی تکذیب شده اما طرف فرانسوی بر نهایی کردن این انتقال اصرار می‌ورزند.

بیشتر بخوانید:

نیمار و پاری‌سن‌ژرمن آتش‌بس اعلام کردند؟

تگ ها


نیمار بارسلونا نیمار پاری سن ژرمن نیمار رئال مادرید نیمار جونیور جانشین نیمار کریستال پالاس اخبار نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقلات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات ویلفرد زاها Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن کریستال پالاس لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر فوتبال