پاری سن ژرمن در اندیشه جذب برادران فرانسوی

به نظر می‌رسد که پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد برای تقویت خط دفاعی خود تئو و لوکاس هرناندز را به خدمت بگیرد....

به گزارش "ورزش سه"، تئو هرناندز بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل ناموفق در رئال مادرید و سوسیداد، در تابستان گذشته راهی میلان شد و تا اینجا توانسته عملکرد فوق العاده ای را در ترکیب روسونری ارائه دهد. از طرف دیگر برادر او یعنی لوکاس هرناندز که با فرانسه به مقام قهرمانی جام جهانی ۲۰۱۸ دست یافته بود بعد از پیوستن به بایرن از اتلتیکو مادرید، هرگز روزهای خوبی را در جمع باواریایی‌ها تجربه نکرده است.

ازطرفی سه مدافع باشگاه پاری سن ژرمن یعنی توماس مونیه، تیاگو سیلوا و لوین کوزاوا در پایان فصل از تیم فرانسوی جدا خواهند شد و به همین خاطر به نظر می رسد که سران PSG به منظور جذب جانشین برای آنها تمام تلاش خود را انجام خواهند داد.

حالا و در همین رابطه منبع کادناسر مدعی شده که پاری سن ژرمن به جذب برادران هرناندز یعنی تئو و لوکاس علاقه نشان داده است. باشگاه فرانسوی قصد دارد هر طور که شده این دو ستاره جوان را در نقل و انتقالات پیش رو به خدمت بگیرد تا به نوعی جای خالی بازیکنان جدا شده از این تیم، حس نشود. این در حالی است که PSG در این راه کار دشواری برای راضی کردن دو تیم میلان و بایرن مونیخ پیش رو خواهد داشت.

تگ ها


تئو هرناندز بایرن مونیخ آث میلان پاری سن ژرمن