پاری‌سن ژرمن دلیخت را می‌رباید/ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به گزیده آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان...

نگاهی داریم به گزیده آخرین اخبار فوتبال اروپا و جهان

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز را در دومین بسته خبری می‌خوانید:
- گیلم بالاگ: " امروز سوارز در لندن است تا کار انتقال قرضی خود را تمام کند؛ مبلغ قرارداد قرصی او ۲.۳ میلیون یورو است و او باید بلافاصله با بارسلونا یک سال دیگر تمدید کند (تا ۲۰۲۱) و بند خرید اختیاری او ۲۵ میلیون یورو خواهد بود و قطعا بند خرید او اجباری نیست". 
- به گزارش اسپورت: 48 ساعت آینده برای مشخص شدن آینده رابیو تعیین کننده خواهد بود، لیورپول، تاتنهام و بارسا بازیکن را می‌خواهند.
- آ.اس: مشکلات ایسکو در حال بیشتر شدن است؛ مصدومان تیم باز گشته‌اند و حالا گزینه‌هایی چون آسنسیو، بیل، لوکا، سبایوس، وینیسیوس و ماریانو هستند و از طرفی ایسکو حمایت آنچنانی را پشت خود نمی‌بیند. کار او برای بازی کردن بشدت سخت شده است.
- پوچتينو: "وقتی در رئال مادرید هستی تنها چیزی که به آن فکر می‌کنی بردن جام‌هاست. اما وقتی چهار سال و نیم به این تیم آمدم چالش پیش رو کاملا متفاوت و مشکل بود. اگر تاتنهام یک روز بتواند جام‌ها را ببرد شبیه رئال مادرید می‌شود."
- آلوارو کاریو، خاویر ردا و اسکار آراندا از پایه‌های رئال (تیم تحت مربیگری مانو فرناندز) برای تورنومنت زیر ۱۷ سال اروپا به تیم ملی اسپانیا دعوت شدند.
- رکوردداران بهترین بازیکن زمین در این فصل رئال:
۱- بنزما ، وینی ۴ بار
۲- کورتوا ۳ بار
۳- مودریچ، یورنته، بیل، آسنسیو ۲ بار
- موندو: باشگاه پاریس قصد دارد همه چیز را برای ربودن دِليخت از بارسلونا انجام دهد.
- موندو: گابریل نووس، مهاجم سائوپائولو  برزیل به بارسلونا B رسید تا خط حمله را تقویت کند. هنوز هیچ اطلاعات دقیقی وجود ندارد ولی بارسلونا بازیکن را در پایان فصل بخدمت می‌گیرد.
- اسپورت: الکس موربیا با وجود پیشنهادات زیاد، قرارداد خود را با بارسلونا تمدید خواهد کرد.
- مارکوس یورنته هافبک رئال مادرید، 24 ساله شد.
- سال ۲۰۱۳ در چنین روزی، فیلیپ کوتینیو با ۸.۵ میلیون پوند از اینتر به لیورپول پیوست.
- رسمی؛ باشگاه پاری‌سن ژرمن اعلام کرد نیمار به دلیل مصدومیت 10 هفته دور از میادین خواهد بود که بدین ترتیب ستاره برزیلی دو دیدار رفت و برگشت مقابل منچستریونایتد را از دست خواهد داد.
-رافا: " این مسئله‌ی واضحی است که من با لیورپول نزدیکی و صمیمیت خاصی دارم. همچنین بسیار خوشحال هستم که با نیوکاسل توانستم سیتی را شکست دهم."
- توتومرکاتو وب: میلان شرایط جذب سن‌مکسیمین وینگر جوان باشگاه نیس فرانسه را برای انتقالی قرضی با حق خرید جویا شده است.
- ساری: ادن 28 سال سن دارد. اگر می‌خواهد برود باید برود. امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد چرا که خودش دوست دارد بماند. پتانسیل تبدیل شدن به بهترین بازیکن اروپا را دارد.
- اسکای: الگری تصمیم گرفته که در بازی مقابل آتالانتا به جای اسپیناتزولا، به الکس ساندرو بازی بدهد.
دی‌مارتزیو: میلان مذاکرات برای جذب کاراسکو را مجددا از سر گرفته است. روسونری خواهان انتقال قرضی او تا پایان فصل است.