پاری سن ژرمن ۳ - ۰ رئال مادرید؛ انتقام دی‌ماریا از زیدان و پرز

پاری‌ سن ژرمن موفق شد در دیداری تماشایی با درخشش آنخل دی‌ماریا مقابل تیم سابقش، به یک پیروزی دلچسب خانگی دست یابد...

پاری‌ سن ژرمن موفق شد در دیداری تماشایی با درخشش آنخل دی‌ماریا مقابل تیم سابقش، به یک پیروزی دلچسب خانگی دست یابد

به گزارش خبرنگار مدال، در دومین شب از هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، امشب و از ساعت ۲۳:۳۰، پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف رئال مادرید رفت که این بازی در نهایت با برتری ۰-۳ شاگردان توماس توخل به پایان رسید.

بازی از همان ابتدا با سرعت بالایی پیگیری می‌شد و دو تیم از همان ابتدا بسیار هجومی ظاهر شدند. در دقیقه ۱۴، حرکت خوان برنات و پاس کات‌بک او با ضربه سرضرب آنخل دی‌ماریا تبدیل به گل اول PSG شد تا مرد آرژانتینی دروازه تیم سابقش را باز کند. چند دقیقه بعد پاس زیبای بنزما موقعیت را برای خامس فراهم کرد اما ضربه او از روی دروازه ناواس به بیرون رفت. رئال تا آستانه رسیدن به گل اول پیش رفت اما ضربه آزاد تماشایی گرت بیل با سایش به سقف دروازه ناواس راهی به دروازه پیدا نکرد. اما کار برای میهمان از این هم سخت‌تر شد، این بار روی پاس کوتاه ادریسا گوئه‌یه، باز هم آنخل دی‌ماریا با یک ضربه کات‌دار از پشت محوطه جریمه گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند.

چیزی از گل دوم PSG‌ نگذشته بود که روی یک حمله سریع گرت بیل با یک ضربه جالب با پای راست و غیرتخصصی خود دروازه ناواس را گشود اما بعد از بررسی VAR به دلیل برخورد توپ با دست ستاره ولزی، این گل مردود اعلام شد. در واپسین لحظات نیمه اول گرت بیل دروازه PSG‌ را تهدید کرد اما ضربه زمینی و محکم او با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه اتفاق دیگری رخ نداد و نیمه اول با برتری ۲-۰ میزبان به پایان رسید.

در نیمه دوم هم پاریسی‌ها بازی را هجومی دنبال کردند و سارابیا اگر کمی خوش‌شانس‌تر بود می‌توانست پاس عالی دی‌ماریا را به گل سوم PSG تبدیل کند، اما ضربه او با واکنش کورتوا به کرنر رفت. حملات دو تیم ادامه داشت ولی بازی از لحاظ کیفی نسبت به نیمه اول افت کرده بود. در دقیقه ۷۵ باز هم رئالی‌ها این بار توسط بنزما به گل رسیدند اما باز هم این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد تا اختلاف همان دو گل باقی بماند. رئال باز هم فرصت داشت اما ارسال کارواخال با ضربه سر بنزما با فاصله‌ای اندک از کنار تیر دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه ۹۰ روی یک ضدحمله مرگبار، یک و دوی توماس مونیه و برنات با ضربه مدافع بلژیکی بدل به گل سوم پاریسی‌ها شد تا رئال مادرید در این دیدار متحمل شکست سنگین ۳-۰ شود.

اخبار مرتبط:
گل اول پاری سن ژرمن به رئال مادرید آنخل دی ماریا/ ویدیو
گل دوم پاری سن ژرمن به رئال مادرید آنخل دی ماریا/ ویدیو
گل سوم پاری سن ژرمن به رئال مادرید توسط توماس مونیه/ ویدیو
خلاصه بازی پاری سن ژرمن 3 - 0 رئال مادرید/ ویدیو

پاری سن ژرمن ۳ - ۰ رئال مادرید؛ انتقام دی‌ماریا از زیدان و پرز
پاری سن ژرمن ۳ - ۰ رئال مادرید؛ انتقام دی‌ماریا از زیدان و پرز
پاری سن ژرمن ۳ - ۰ رئال مادرید؛ انتقام دی‌ماریا از زیدان و پرز

تگ ها


پاریسی‌ها توماس توخل کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان فوتبال جهان پارک دو پرنس