پاری‌سن‌ژرمن ضربه نهایی را به رئال‌مادید وارد می‌کند؟

اتلتیک از امیدواری پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد با کیلیان امباپه خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، قطعا پر سر و صداترین شایعه نقل و انتقالاتی که در تابستان امسال مطرح شد به اخبار پیرامون علاقه رئال مادرید به جذب کیلیان امباپه بازمی‌گشت. تقریباً می‌توان گفت از ابتدا تا پایان نقل و انتقالات شایعات زیادی در رابطه با ستاره فرانسوی و احتمال پیوستن او به بلانکوس شنیده شد اما مقاومت پاری‌سن ژرمن به ماندگار شدن امباپه در پارک دو پرنس منجر شد.

اما به طور قطع رئال مادرید بیخیال جذب امباپه نخواهد شد و گفته می‌شود که آنها قصد دارند در ژانویه کارهای انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو را نهایی کنند. این در حالی است که پاری‌سن‌ژرمن نیز قصد دارد هر طور که شده قرارداد ستاره فرانسوی را تمدید کند تا مانع از جدایی رایگان او شود؛ موضوعی که قطعاً مثل این تابستان دوئل جالب توجهی را بین این دو باشگاه رقم خواهد زد.

اگرچه کیلیان امباپه چندین پیشنهاد تمدید قرارداد پاریسن ژرمن که اتفاقاً کاملاً وسوسه کننده هم بوده را رد کرده و اکثر رسانه‌های معتبر گزارش داده‌اند که این ستاره فرانسوی هرگز راضی به ماندن در PSG نخواهد شد اما حالا اتلتیک ادعای متفاوتی را مطرح کرده است. بر اساس این گزارش باشگاه فرانسوی کاملا امیدوار است که طی ماه‌های آینده امباپه را راضی به تمدید قرارداد کند. همانطور که گفته شد ناصر الخلیفی اصلاً دوست ندارد که این بازیکن را به شکل رایگان از دست بدهد پس قطعاً برای حفظ او دست با آب و آتش خواهد زد؛ تمدید قرار دادی که در صورت رخ دادن می‌تواند ضربه نهایی را به رئال مادرید وارد کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال