پاری‌سن‌ژرمن قیمت ستاره مد نظر مادریدی‌ها را مشخص کرد

گفته می‌شود باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به اتلتیکومادرید اطلاع داده است که برای فروش ادینسون کاوانی مهاجم خود در زمستان حداقل مبلغ 10 میلیون یورو می‌خواهد....

به گزارش مدال، روزنامه «AS» اسپانیا امروز به نقل از «لو پاریزین» اعلام کرد که سران دو باشگاه اتلتیکومادرید و پاری‌سن‌ژرمن برای انتقال «ادینسون کاوانی» با یکدیگر ملاقات داشته‌اند.

در همین راستا «جیانلوکا دی‌مارتزیو» خبرنگار معتبر ایتالیایی مدعی شد که کاوانی با روخی‌بلانکو به توافقات شخصی رسیده و حالا باشگاه اسپانیایی باید با PSG بر سر مفاد قرارداد به توافق برسد. البته اتلتیکو به دلیل شرایط مالی خود ابتدا مجبور است بازیکنانی را به فروش برساند و سپس بازیکن جدید جذب کند که همین مسئله ممکن است باعث شود روخی‌بلانکو تا تابستان دست از جذب ادینسون بردارد و او را در پایان فصل به شکل رایگان جذب کنند.

کاوانی که با زدن 195 گل، آقای گل تاریخ باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است در این فصل با پیوستن «مائورو ایکاردی» به این تیم و البته مصدومیت‌هایش فرصت کمی برای بازی پیدا کرده. از طرفی اتلتیکو پس از مصدومیت بلندمدت «دیگو کاستا» به دنبال جذب مهاجمی جدید است اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که دستمزد بالای کاوانی عامل اصلی عدم انتقال مهاجم اروگوئه‌ای به «واندا متروپولیتانو» است.

بیشتر بخوانید:

پروژه انتقال پوگبا به رئال مختومه شد؟

تگ ها


ادینسون کاوانی روخی بلانکو PSG پاری سن ژرمن اتلتیکومادرید اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان فوتبال