پاری‌سن‌ژرمن قیمت نهایی نیمار را اعلام کرد

نشریه مارکا می‌گوید پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد در تابستان آینده نیمار را به فروش برساند...

به گزارش مدال، رابطه فعلی نیمار و پاری‌سن‌ژرمن به نحوی است که طرفین باید یکدیگر را تا پایان فصل تحمل کنند. ستاره برزیلی پس از تلاش زیاد اما نافرجامی که در تابستان برای بازگشت به بارسلونا داشت، فصل را عالی شروع کرد اما دوباره مصدوم شد. با اوج گیری دی ماریا و ایکاردی، حالا نیمار دیگر جایگاه تضمین شده‌ای در ترکیب پی اس جی ندارد. موضع او در قبال آینده‌اش تغییری نکرده است.

به گزارش مارکا، نیمار باز هم در تابستان 2020 برای جدایی از پاری سن ژرمن تلاش خواهد کرد. آنچه تغییر کرده، موضع پاریسی‌ها است. آنها که در تابستان پیشنهادهای بارسا را متقاعد کننده نمی‌دانستند و قیمت نیمار را 300 میلیون یورو اعلام می‌کردند، حالا با پیشنهادی حدود 180 میلیون یورو هم راضی به فروش این بازیکن خواهند شد. همزمان همه شواهد باز هم حاکی از احتمال بالای بازگشت نیمار به بارسلونا است. در واقع اکنون سناریوی دیگری وجود ندارد.

در این بین باید گفت آینده نیمار و جدایی او از پاری‌سن‌ژرمن، تاثیری مستقیم بر روی آینده ام باپه خواهد گذاشت چون PSG به هیچ عنوان حاضر به از دست دادن دو ستاره‌اش در یک پنجره نخواهد شد. اساسا برخلاف نیمار، ام باپه برای مالکان باشگاه بازیکنی غیرقابل فروش است. امباپه که تا سال 2022 با پاریسی‌ها قرارداد دارد، تاکنون حاضر به قبول پیشنهاد تمدید نشده و همین مسئله هم باشگاه‌های بزرگ اروپایی را گوش به زنگ نگه داشته است.

اخبار مرتبط:

رقابت ناپولی و اتلتیکومادرید بر سر کاوانی

تگ ها


ستاره برزیلی نشریه مارکا اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان پاریسی‌ها نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال