پاری‌سن‌ ژرمن مشتری جدید خامس رودریگز

خامس رودریگز که مدت‌هاست ناپولی را خواهان خود می‌بیند، مورد توجه پاری‌سن ژرمن نیز قرار گرفته است...

پاری‌سن ژرمن به صف مشتریان ستاره کلمبیایی اضافه شده است.

به گزارش مدال، زین‌الدین زیدان علاقه‌ای به حفظ خامس رودریگز ندارد و جدایی این بازیکن از رئال مادرید قطعی شده است. به نظر می‌رسید ناپولی مقصد بعدی این هافبک خلاق باشد اما پیشنهاد مالی ناپولی مورد توجه کهکشانی‌ها قرار نگرفته و ممکن است این انتقال منتفی شود.

باشگاه ایتالیایی برای خرید خامس پیشنهادی 42 میلیون یورویی به رئال مادرید ارائه داده اما فلورنتینو پرز که در تابستان امسال مبالغ هنگفتی خرج کرده، خواهان فروش خامس با رقمی بالاتر برای ایجاد تعادل در وضعیت مالی باشگاه است.

Le10Sport مدعی شد پاری‌سن ژرمن در حال ارزیابی شرایط بوده و اگر مذاکرات ناپولی و رئال مادرید به نتیجه نرسید، آنگاه باشگاه فرانسوی برای خرید وی وارد عمل خواهد شد.

خود خامس خواهان انتقال به ناپولی بوده و علاقمند است زیر نظر کارلو آنچلوتی، سرمربی سابق خود در رئال مادرید و بایرن مونیخ بازی کند اما عدم توافق مالی ممکن است این معامله را منتفی کند. رئال مادرید نیز ترجیح می‌هد خامس خارج از لالیگا بازی کند زیرا در حال حاضر اتلتیکومادرید نیز برای خرید این بازیکن وارد عمل شده و رئال علاقه‌ای به فروش خامس به رقیب همشهری خود ندارد. بدین ترتیب اگر لوس بلانکوس با ناپولی به توافق نرسد، آنگاه شانس انتقال خامس به پاری‌سن ژرمن زیاد خواهد بود.

اخبار مرتبط:

خامس پیشکشی برای نیمار؛ ترفند عجیب رئال برای جذب ستاره برزیلی

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان پاریسی‌ها ستاره کلمبیایی خامس رودریگز پاری سن ژرمن رئال مادرید ناپولی لالیگا سری آ لوشامپیونه فرانسه فوتبال