پاری‌سن‌ژرمن ۱ – ۳ منچستریونایتد؛ صعود دراماتیک با کمک VAR

شیاطین سرخ با کمک VAR در واپسین لحظات به نتیجه مورد نظرشان رسیدند...

شیاطین سرخ با کمک VAR در واپسین لحظات به نتیجه مورد نظرشان رسیدند

منچستر یونایتد در شبی به یاد ماندنی توانست شکست بازی رفت را جبران کرده و به مرحله بعد صعود کند.

به گزارش مدال، در شب دوم از هفته دوم  دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم پاری‌سن‌ژرمن و منچستریونایتد در پارک دو پرنس به مصاف یکدیگر رفتند.

تنها دو دقیقه از سوت آغاز بازی گذشته بود که روملو لوکاکو، هیجان را به فوتبال اروپا بازگرداند. روی اشتباه عجیب کهرر، دروازه میزبان باز شد.

حملات سنگین پاریسی‌ها روی دروازه یونایتد جواب داد و مقاومت یونایتد تنها 10 دقیقه، جواب داد. پاس زیبای امباپه به برنات رسید تا دروازه دخیا باز شود.

منچستر یونایتد اما قصد عقب نشینی نداشت و توسط لوکاکو روی اشتباه عجیب جیجی بوفون به گل دوم رسید تا پایان نیمه اول با همین نتیجه 2-1 باشد.

در نیمه دوم دو تیم چاشنی احتیاط را دستور کار قرار دادند و یونایتد به مرور عقب‌تر رفت. پاری‌سن‌‍ژرمن بین دقایق 60 تا 80 کاملا بازی را در اختیار داشت و بهتر از نماینده انگلیس بازی کرد اما در استفاده از شانس‌های گل‌زنی ناکام بود تا در لحظات پایانی بازی روی یک تصمیم جنجالی داور با بررسی VAR برخورد شوت دالو با دست کیمپمبه را پنالتی گرفت تا راشفورد گل سوم را به پاریس بزند و شاگردان سولسشر در یک دیدار دراماتیک راهی مرحله بعد شوند.