پاری سن ژرمن و احتمال جذب جانشین سیلوا از چلسی

به نظر می‌رسد که پاری‌سن‌ژرمن به جذب مدافع فرانسوی چلسی یعنی کورت زوما علاقه‌مند است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چند روز پیش بود که لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به شکل رسمی اعلام کرد که مدافع با تجربه و برزیلی این تیم یعنی تیاگو سیلوا بعد از سالها حضور در این تیم بالاخره در پایان فصل پاریس را ترک خواهد کرد.

به طور قطع جدایی مدافع برزیلی باعث خواهد شد که باشگاه پاری سن ژرمن برای جذب یک جانشین به منظور پر کردن جای خالی این بازیکن تلاش کند. در این بین و طی هفته‌های اخیر صحبت های زیادی در رابطه با علاقه پاریسی ها به جذب کالیدو کولیبالی از ناپولی مطرح بوده است اما بعید به نظر می رسد که باشگاه ایتالیایی با مبلغی کمتر از ۱۰۰ میلیون یورو راضی به فروش ستاره سنگالی خود شود.

مبلغ بالای درخواستی از سوی ناپولی باعث شده پاری‌سن‌ژرمن برای تقویت قدرت دفاعی خود به گزینه‌های دیگری نیز فکر کند. حالا و در همین رابطه منبع تله فوت گزارش داده که PSG به زودی مذاکرات خود را برای جذب کورت زوما از چلسی آغاز خواهد کرد. بر این اساس زوما یکی از گزینه‌های مورد علاقه سرمربی آلمانی پاریسی ها یعنی توماس توخل به حساب می‌آید و آنها قصد دارند این بازیکن را با ۳۰ میلیون یورو به خدمت بگیرد.

بیشتر بخوانید:
کونته: به خودم حمله کنید، نه بازیکنان و باشگاه!
لمپارد: می توانستیم در بازی امشب پیروز شویم
امیدواری باشگاه کودکی مسی به بازگشت او به آرژانتین

تگ ها


تیاگو سیلوا پاری سن ژرمن کورت زوما فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات کورت زوما چلسی پاری سن ژرمن لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال