پاری سن ژرمن و اعلام آماده باش برای انتقال رویایی

ترنسفرمارکت مدعی شد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به فروشگاه‌های خود اعلام کرده که برای جذب مسی در ژانویه آماده باشند....

به گزارش "ورزش سه"، طی ساعات گذشته بحث انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن به یکی از اتفاقات جنجالی دنیای فوتبال تبدیل شده است؛ جایی که شبکه تلویزیونی الچرینگیتو اعلام کرد پدر و مدیر برنامه فوق ستاره آرژانتینی در کنسولگری قطر در شهر بارسلونا حاضر شده و جلسه مهمی را برگزار کرده است. در واقع این شبکه تلویزیونی مدعی شد که پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد هر طور که شده لیونل مسی را به خدمت بگیرد.

چند ساعت بعد از ادعای الچرینگیتو خورخه مسی به این شایعه واکنش نشان داد و تمام شایعات درباره انجام مذاکرات با باشگاه فرانسوی برای انتقال پسرش به این تیم را رد کرد اما همچنان اخبار جدیدی در رابطه با این موضوع شنیده می‌شود و به نظر می‌رسد که بحث حضور فوق ستاره آرژانتینی در پاریس جدی تر از حد تصور است.

در همین ارتباط دقایقی پیش ترنسفرمارکت ادعای عجیبی را مطرح کرد. بر اساس گزارش منتشر شده از سوی این منبع باشگاه پاریسن ژرمن به فروشگاه‌های خود اعلام کرده که آماده اعلام رسمی انتقال لیونل مسی به این تیم در نقل و انتقالات ژانویه باشند و در واقع شرایط را برای فروش پیراهن های او که احتمالاً درخواست برای آن سرسام آور خواهد بود، مهیا کنند.

تگ ها


لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن بارسلونا لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال