پاری‌سن ژرمن و یونایتد در اندیشه حفظ امباپه و پوگبا؛ بسته فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا...

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رویدادهای فوتبال اروپا

به گزارش خبرنگار مدال، گزیده‌ای از اهم اخبار فوتبال اروپا را در زیر می‌خوانید:
- ‏در دیدار دیشب میلان و لاتزیو ۶۱۲۱۶ نفر در ورزشگاه حاضر بودند. درآمد میلان: ۲.۱ میلیون یورو بود.
- اریک تن هاگ سرمربی آژاکس: دی یانگ صد در صد آماده بود، برای همین بود که گذاشتم فیکس بازی کند، اما در اواخر بازی حس کردم که احساس ناراحتی می کند و نمی خواستم در موردش ریسک کنم، برای همین او را تعویض کردم.
- به گزارش رای اسپورت یوونتوس می خواهد مبلغ 80 میلیون یورو برای اومتیتی بپردازد و وی را از بارسا به تورین بیاورد.
- پل پوگبا برای اولین بار در دوران فوتبال خودش در همه ی رقابت ها ۱۶ گل به ثمر رسانده است.
 

پاری‌سن ژرمن و یونایتد در اندیشه حفظ امباپه و پوگبا؛ بسته فوتبال خارجی

- آ.اس: نایکی قراردادش با psg را از ۲۵ به ۷۵ میلیون یورو در سال افزایش خواهد داد تا مانع از پیوستن امباپه به رئال شود.
- به نقل از میرور منچستر می خواهد با دو برابر کردن دستمزد اریکسن و رساندن آن به ۲۴۰ هزار پوند در هفته او را به الدترافورد بیاورد، او یکی از اهداف اصلی منچستر در این تابستان خواهد بود.
- میرکو ووچینیچ: "من هنوز دوستان زیادی در رم دارم و ۵ سال فراموش نشدنی را در آنجا سپری کردم اما از انتقالم به یوونتوس هرگز حسرت نمی خورم. فکر می کنم که آنتونیو کنته گزینه مناسبی برای هدایت رم در فصل آینده باشد."
- رای اسپورت: فابیو پاراتیچی و مارک اوورمارس چهارشنبه هفته گذشته باهم ملاقات کردند و اوورمارس، مدیرورزشی یوونتوس را متقاعد کرد که دلیخت در یک قدمی پیوستن به بارسلونا قرار دارد و تیم ایتالیایی باید بدنبال گزینه های دیگری برای تقویت خط دفاعی اش باشد.
- ادین ژکو با گلزنی برابر اودینزه به رکورد 200 گل زده در بازی‌های لیگ رسید.
 

پاری‌سن ژرمن و یونایتد در اندیشه حفظ امباپه و پوگبا؛ بسته فوتبال خارجی

- میرور: منچستریونایتد به پوگبا پیشنهاد داده تا بازوبند کاپیتانی این تیم را در فصل آینده بر بازو ببندد. آنها می خواهند اهمیت و جایگاه پوگبا در تیم افزایش پیدا کند و جلوی انتقال این بازیکن به رئال را بگیرند!
- در این فصل از لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد با 12 ضربه پنالتی بیشتر از هر تیم دیگری پنالتی گرفته است؛ این بیشترین تعداد ضربه پنالتی برای شیاطین سرخ در یک فصل در تاریخ لیگ برتر هم هست.
- آاس: بارسلونا و رئال مادرید برای استعداد جوان ژاپنی باشگاه توکیو، با هم رقابت می کنند. بارسلونا می خواهد تا قبل 18 سالگی بازیکن او را جذب کند ولی طبیعتا از اتحادیه یوفا جریمه خواهد شد.
- گتوزو در‌ مورد درگیری بین بازیکنان میلان و لاتزیو: “ زمانی که فوتبال بازی می کردم، پای ثابت این درگیری‌ها بودم، مرا هیجان‌زده می کرد؛ اما الان نقش متفاوتی دارم و باید متفاوت‌تر رفتار کنم. “