پاری‌سن‌ژرمن ۵ گالاتاسرای ۰ ؛ قدرت‌نمایی با مثلث MIN

پاری‌سن‌ژرمن موفق شد با گلزنی مثلث هجومی خود گالاتاسرای را با یک شکست سنگین از پاریس بدرقه کنند...

به گزارش خبرنگار مدال، در آخرین شب از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان گالاتاسرای بود و که این بازی نهایتاُ با برتری ۵-۰ پاریسی‌ها به پایان رسید.

پاری‌سن‌ژرمن صدرنشین این گروه، در خانه بازی را هجومی آغاز کرد و مالک مطلق بازی بود ولی برای رسیدن به گل ۳۲ دقیقه صبر کرد. امباپه با حرکتی عالی توپ را از روی بدن موسلرا به ایکاردی رساند و ستاره آرژانتینی به راحتی دروازه را باز کرد.

سه دقیقه بعد، نیمار موقعیت را ساخت تا پابلو سارابیا توپ را از میان پاهای مارکائو به قعر دروازه ترک‌ها بفرستد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با برتری ۲-۰ PSG به پایان برسد.

چیزی از شروع نیمه دوم نگذشته بود که روی پاس پشت پای امباپه، این بار نیمار با یک ضربه مطمئن سومین گل میزبان را هم به ثمر رساند. دقایقی بعد نیمار باز هم نفوذ کرد و امباپه را صاحب فرصت کرد اما ضربه او از روی دروازه موسلرا به بیرون رفت.

لطف امباپه توسط نیمار بی‌پاسخ نماند و این بار در دقیقه ۶۳، ستاره برزیلی ساخت تا جوان فرانسوی بازی را ۴-۰ کند. در دقیقه ۸۴، امباپه درون محوطه جریمه سرنگون شد تا  ادینسون کاوانی که جانشین ایکاردی شده بود، از روی نقطه پنالتی گلزنی کند.

شاگردان توخل با این پیروزی ۱۶ امتیازی شدند و صدرنشین راهی دور بعد شدند. گالا هم در رده چهارم قرار گرفت و حذف شد.

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی پارس سن ژرمن 5 گالاتاسرای 0 / ویدیو 

تگ ها


پارک دو پرنس پاریسی‌ها هفته پایانی دور گروهی لیگ قهرمانان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان پاری سن ژرمن گالاتاسرای پاری سن ژرمن-گالاتاسرای UEFA Champions League فوتبال