پاری‌سن‌ژرمن ۱ - ۵ لیل؛ شکست تحقیر آمیز پاریسی‌ها در پیره ماروی

پاریسی‌ها مقابل لیل زانو زدند...

لیل در ورزشگاه خانگیِ خود پاری‌سن‌ژرمن را گلباران کرد.

به گزارش مدال، در آخرین دیدار از هفتۀ سی‌ودوم لیگ یک فرانسه تیم فوتبال المپیک لیل در ورزشگاه متروپول میزبان تیم قدرتمند پاری‌سن‌ژرمن بود که برای مسجل کردن عنوان قهرمانی‌اش در این فصل از رقابت‌های فرانسه به پیروزی در این دیدار احتیاج داشت.

لیل که در رقابت‌های این فصل از لوشامپیونا با قرار گرفتن در ردۀ دوم نتایج درخشانی را کسب کرده بود در این دیدار نیز باعث شگفتِ همۀ فوتبال‌دوستان شد. در دقیقۀ هفتم این دیدار لیل با اشتباه و گل به خودی مونیر به گل اول خود دست یافت اما در ادامه و به فاصلۀ ۴ دقیقه پاریسی‌ها با ضربۀ برنات گل تساوی را به ثمر رساندند ولی در دقیقۀ ۳۶ همین بازیکن با کارت قرمز داور روبرو شد تا صدرنشین فرانسه ده نفره به کارش ادامه دهد هرچند که نیمۀ اول با همین نتیجه پایان یافت.

اما لیل در نیمۀ دوم این دیدار شگفتیِ بزرگی را رقم زد و با استفاده از ده نفره بودن پاری‌سن‌ژر من در دقیقۀ ۵۱ به گل دوم و برتری خود دست یافت هرچند عطش سیری‌ناپذیر بازیکنان لیل گل‌های سوم و چهارم و پنجم را به ترتیب با ضربات بامبا و گابریل و فونته برای آن‌ها به همراه داشت تا تیم رده دومی جدول شگفتی را کامل کند و با نتیجه ۵-۱ از سد رقیب قدرتمند خود عبور کند.

خلاصه این بازی را می توانید در این لینک تماشا کنید.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیل لوشامپیونه فرانسه فوتبال