پاری‌سن‌ژرمن ۳ - ۱ مارسی؛ دی‌ماریا، ستاره این روزهای پاریس

پاریسی‌ها به روند پیروزی هایشان ادامه دادند...

پاریسی‌ها به روند پیروزی هایشان ادامه دادند

پاری‌سن‌ژرمن در دیداری خانگی با اقتدار از سد مارسی عبور کرد.

به گزارش مدال، در آخرین و حساس‌ترین دیدار از هفتۀ بیست‌ونهم لیگ ۱ فرانسه پاری‌سن‌ژرمن در دیداری خانگی میزبان رقیب دیرینۀ خود مارسی بود. این دیدار با توجه به تقابل تاریخی دو تیم از حساسیتی بسیار بالا برای هر دئو تیم برخوردار بود.

براین اساس همین حساسیت کاملاً بر بازیِ دو تیم سایه افکنده بود و باعث درگیری‌های بازیکنان دو تیم در میانه‌های میدان و کارتِ زردهای فراوان ازسوی داور به این بازیکنان بود. البته بازهم شاگردان توخل با تکیه بر ستارگانشان توانستند در واپسین ثانیه‌های نیمۀ اول توسط امباپه به گل اول دست یابند و به عنوان تیم پیروز به رختکن بروند.

با آغاز نیمۀ دوم مارسی در صدد جبران برآمد و در همان دقیقۀ اول نیمۀ دوم توسط جرمان به گل تساوی دست یافتند. اما ستارگان پاریس از این دیدار هم برد می‌خواستند تا اینکه ضربۀ بسیار زیبای دی‌ماریا در دقیقۀ ۵۵ به تور دروازۀ مارسی بچسبد. دی‌ماریا به این گل راضی نشد و در دقیقۀ ۶۶ هم دبل خود را کامل کرد و هم سرنوشت این دیدار را یکسره کرد.

البته در دقیقۀ ۶۲ مانداندا از مارسی با کارت قرمز داور مجبور به ترک زمین شد. در نهایت این دیدار با نتیجۀ ۳ - ۱ به سود پاری‌سن‌ژرمن پایان یافت تا اختلافی ۱۴ امتیازی در صدر جدول شکل بگیرد و از هم‌اکنون شاهزادگان پاریس را در این فصل نیز بر تخت پادشاهی لوشامپیونه ببینیم.