پاری سن ژرمن 0-2 رنس؛ قهرمانان بی‌انگیزه

پاری سن ژرمن در حالی در فصل یک هفته مانده به پایان رقابت های لوشامپیونه به مصاف تیم رنس رفت که مدت هاست قهرمانی خود را مسجل کرده است و رنس هم بدنبال سهمیه لیگ اروپا است ......

پاری سن ژرمن در حالی در فصل یک هفته مانده به پایان رقابت های لوشامپیونه به مصاف تیم رنس رفت که مدت هاست قهرمانی خود را مسجل کرده است و رنس هم بدنبال سهمیه لیگ اروپا است.

ترکیب پاری سن ژرمن:

تراپ - برچیچ - کیمپمبه - مارکینیوش - مونیر - لو سلسو - موتا - لاس - انکونکو - ام باپه - دی ماریا

بازی در نیمه اول به آرامی انجامی می شد و هیچکدام از تیمها ریسک نمی کردند. پاریسی ها بیشتر لحظات توپ و میدان را در اختیار داشتند ولی در خلق موقعیت چندان موفق عمل نکردند. در نیمه اول بازی موقعیت گل چندانی وجود نداشت و در کل 3 موقعیت خلق شد که سهم پاریسی ها 2 عدد بود.

 نیمه دوم بازی هنوز بازیکنان پاری سن ژرمن خود را در زمین پیدا نکرده بودند بازیکنان رنس توانستند در دقیقه 52 به گل برسند. حرکتی که از سمت راست آغاز شد با سانتر بازیکنان این تیم به درون محوطه جریمه همراه شد تیاگو موتا بازیکن برزیلی پاری سن ژرمن روی مهاجم رنس مرتکب خطا شد و داور اعلام پنالتی کرد که بنجامین بازیکن 24 ساله فرانسوی رنس این ضربه پنالتی را به زیبایی درون دروازه کوین تراپ قرار داد.

در ادامه بازیکنان پاری سن ژرمن مالکیت کامل توپ و میدان را در اختیار داشتند. اما این بازیکنان رنس بودند که توانستند به گل دوم بازی دست یابند. گلین مدافع رنس با یک دفع توپ هدفدار خود توپ را به پشت کیمبمپه مدافع آخر پاریسی ها فرستاد تا آدرین هونو 24 ساله با استفاده از سرعت خوب خود کیمبمپه را پشت سر گذاشته و با یک ضربه والی توپ را به دور از دستان کوین تراپ برای بار دوم وارد دروازه آبی های سلطنتی قرار دهد.

تگ ها


اخبار روز پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال