پاری سن ژرمن 1 - 0 تولوز؛ پیروزی چهاردهم با تک گل کاوانی

از هفته 14 لیگ 1 فرانسه، پاریسی ها موفق شدند چهاردهمین برد خود را بدست آورد ......

از هفته 14 لیگ 1 فرانسه، پاریسی ها موفق شدند چهاردهمین برد خود را بدست آورد.

به گزارش مدال، هفته 14 لیگ فرانسه میزبان دیدار پاری سن ژرمن و تولوز بود. پاری سن ژرمن در حالی گام به این دیدار گذاشت که در 13 دیدار قبلی خود موفق شده تمامی بازی های خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، و رکورد جدید و فوق العاده ای را در لیگ فرانسه از خود به جای بگذارد.

اما تولوز از 13 دیدار قبلی خود 14 امتیاز کسب کرده و در رده 15 جدول قرار دارد و حال و روز  خوبی در لیگ یک فرانسه ندارد.

 

بازی در نیمه اول با حملات پاریسی ها آغاز شد و خیلی زود ادینسون کاوانی ستاره گلزن این روزهای پاری سن ژرمن، در دقیقه 9 دروازه تولوز را باز کرد تا این تیم بتواند با خیال آوده تری به ادامه بازی بپردازد. در ادامه دو تیم نتوانستند تهدید جدی و خطرناکی را روی دروازه حریف خود ایجاد کنند و با همین نتیجه به رختکن رفتند.

 

نیمه دوم هم بر خلاف انتظار ها بسیار کم افت و خیز دنبال شد. پاریسی ها بیشتر به دنبال حفظ نتیجه بودند و بازی محتاطانه را در دستور کار خود قرار دادند. تولوز هم در روزی که می توان گفت روز خوب میزبانش نبود، نتوانست آنچنان که باید روی دروازه پاری سن ژرمن فشار بیاورد.

 

در نهایت نتیجه 1 بر 0 به سود شاگردان توماس توخل، تا انتها پا بر جا ماند تا این تیم بتواند چهاردهمین برد پی در پی خود را بدست بیاورد و به نوعی در فوتبال فرانسه جاودانه شود. رکوردی که تا کنون هیچ تیمی در فرانسه موفق به ثبت آن نشده است.

تگ ها


فوتبال