پاری‌سن‌ژرمن 1 - 0 کلوب بروژ؛ جشن صعود زودهنگام پاریسی‌ها در خانه

تیم فوتبال پاری سن ژرمن در هفته چهارم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا توانست مقابل کلوب بروژ به پیروزی برسد....

تیم فوتبال پاری سن ژرمن در هفته چهارم از مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا توانست مقابل کلوب بروژ به پیروزی برسد.

به گزارش مدال، این بازی ساعت 23:30 و در استادیوم پارک ده پرنس پاریس آغاز شد و پاری‌سن‌ژرمن در پایان موفق شد با نتیجه 1 بر صفر میهمان خود را با شکست بدرقه کند.

پاریسی‌ها در دقیقه ۲۲ به گل اول رسیدند. روی پاس داگبا به درون محوطه جریمه، سردرگمی مدافعان کلوب بروژ و‌ هوشیاری دی‌ماریا توپ به ایکاردی رسید و این بازیکن آرژانتینی توانست دروازه خالی را باز کند.

پاریسی‌ها پس از گل اول سعی کردند توپ و میدان را دوباره در اختیار بگیرند و با پاس‌های کوتاه مجددا موقعیت‌سازی کنند، اما مقاومت مدافعان کلوب بروژ سبب شد تا بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم کلوب بروژ که چیزی برای از دست دادن نداشت، بر روی دروازه پاری‌سن‌ژرمن حملات خود را افزایش داد و اگر عکس العمل خوب ناواس نبود در دقایقی چون دقیقه 50 ممکن بود این تیم بلژیکی به گل تساوی برسد.

در دقیقه 52 و روی حرکت خوب داگبا باز هم پاریسی ها تا آستانه بازکردن دروازه کلوب بروژ برای بار دوم پیش رفتند، اما ضربه این بازیکن از زوایه بسته به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه 73 بازیکنان کلوب صاحب ضربه پنالتی شدند. خطای تیاگو سیلوا روی مهاجم کلوب بروژ با تصمیم داور مبنی بر اعلام پنالتی همراه شد و تیاگو سیلوا را نیز با کارت زرد جریمه کرد. بررسی وار نیز تصمیم قاضی میدان را تایید کرد. ضربه دیاگنه به سمت چپ دروازه پاری‌سن‌ژرمن را کیلور ناواس توانست به زیبایی مهار کند و مانع از تساوی نتیجه بازی شود.

پاری‌‌سن‌ژرمن با این 3 امتیاز توانست 12 امتیازی شود و به عنوان تیم اول گروه A صعود زودهنگام خود را جشن بگیرد.

ببینید:

خلاصه بازی پاری‌سن‌ژرمن 1 - 0 کلوب بروژ/ ویدیو

تگ ها


هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا خلاصه بازی لیگ قهرمانان اروپا نتایج لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن کلوب بروژ کلوب بروژ-پاری سن ژرمن UEFA Champions League فوتبال