Banner

پاری سن ژرمن 2 دورتموند 0؛ صعود پاریسی‌ها در استادیوم خالی

پاری سن ژرمن با پیروزی ۲-۰ مقابل دورتموند، به مرحله بعد رقابت های لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاگردان توماس توخل که در دیدار رفت ۲-۱ مغلوب زردها شده بودند، در دیدار امشب با دو گل توانستند حریف را شکست بدهند و به مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ صعود کردند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند اما در دقایق ابتدایی موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد نشد. بازی با همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 19، دورتموندی ها می توانستند به گل اول بازی برسند اما ضربه خطرناک جیدون سانچو از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از آن نوبت پاریسی ها بود که ابتکار عمل را در دست بگیرند و در دقیقه 25، پاس عالی دی ماریا، کاوانی را با بورکی در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه ستاره اروگوئه‌ای، راهی به چهارچوب دروازه پی اس جی پیدا نکرد.

برتری پاریسی ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در دقیقه 28، سرانجام نیمار دروازه حریف را باز کرد. روی ضربه کرنر دی ماریا بود که نیمار با ضربه سر، دروازه دورتموند را باز کرد.

بعد از این گل بازیکنان دورتموند پیش کشیدند و در دقیقه 36، بار دیگر سانچو با یک شوت خطرناک، دروازه پاری سن ژرمن را به خطر انداخت اما ناواس با جایگیری مناسب، دروازه تیمش را نجات داد.

حملات دورتموند ادامه داشت و این تیم صاحب دو موقعیت خوب دیگر هم شد اما سانچو و هازارد نتوانستند از آنها استفاده کنند. در مقابل، این پاریسی ها بودند که در آخرین ثانیه های نیمه اول به گل دوم رسیدند.

روی یک حرکت خوب از سمت راست بود که سارابیا با یک ارسال خطرناک، توپ را به دهانه دروازه دورتموند فرستاد و خوان برنات هم با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا نیمه اول با نتیجه 2-0 به پایان برسد.

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی پاری سن ژرمن 2 دورتموند 0/ ویدیو

تگ ها


پاری سن ژرمن بروسیا دورتموند فوتبال جهان لیگ قهرمانان اروپا گزارش بازی پاری سن ژرمن بورسیا دورتموند پاری سن ژرمن-بورسیا دورتموند UEFA Champions League فوتبال